apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Freaks On Floor

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Midsummer Vilnius 2018
Šią vasarą „Midsummer Vilnius“ festivalis suskambės įvairiuose muzikiniuose žanruose, tarp kurių ir roko muzika, kurią liepos 18 d. į Valdovų rūmų kiemą atneš grupė Freaks On Floor koncerte „Roko Mišios".

Daugiau nei dešimtmetį kartu grojantys muzikantai Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevicius festivalio scenoje pasirodys ne vieni - koncerto metu tinkamą atmosferą padės kurti styginių instrumentų grupė bei ištikimi bendražygiai, muzikantai Tadas Žukauskas (bosinė gitara), Gintas Bagdonas (akustinė gitara). „Su šiais nuostabiais vyrais skambame žymiai sodriau, o styginių kolektyvas įneš dar daugiau didingumo rokenrolui", - sakė grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius.

Grupės branduolį sudarantys muzikantai Justinas ir Rokas nestokoja kūrybinio smalsumo ir nuolat ieško kažko naujo, įdomaus - būtent dėl to muzikantai išlaiko intrigą, yra laukiami koncertuose ir kaskart klausomi lyg naujai. Šį kartą, „Midsummer Vilnius“ festivalyje, grupė sau kelia naują užduotį savo koncertu itin gerai suderėti su Valdovų rūmų kieme tvyrančia atmosfera - ruošia specialų savo muzikos skambesį koncerte „Roko mišios".

„Klausytojams dovanosime išskirtinį koncertą. Vien tai, kad grosime Valdovų rūmuose yra didelis išskirtinumas, ten sugroti norėjome seniai. Vieta įpareigoja koncertą sukurti kitokį nei įprastai, tam kuriame naujas aranžuotes ir tikimės, kad „Freaks On Floor“ muzika ir rūmų atmosfera puikiai suderės," - apie būsimą koncertą pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Daugeliui alternatyvios muzikos gerbėjų „Freaks On Floor“ tandemo pristatinėti nereikia, vis tik, tai viena tituluočiausių naujosios kartos Lietuvos roko grupių, išleidusi keturis albumus, sėkmingai koncertuojanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Grupė jau yra koncertavusi tokiuose kaimyninių šalių festivaliuose kaip „Heineken Open'er“ Lenkijoje, „Rabarock“ - Estijoje, „Positivus“ - Latvijoje ir kt.

„Freaks On Floor“ dainos vaizdo klipas „Star“: https://youtu.be/NOE2P_OToNQ

Dažniausiai energingi, šiek tiek pakvaišę, kartais melancholiški ir neprarandantys unikalumo „Freaks on Floor“ savo muzikoje ne tik jungia roko, indie, funk muzikinius stilius, bet ir jais apipina prasmingą žinią nešamą klausytojui. Koncerte „Roko mišios” muzikantai rokenrolo dvasią skleis su visai kitokia energija.
„„Roko mišios” – labai svarbus koncertas mums, kaip grupei. Klausytojai turės galimybę išgirsti gerai žinomas mūsų dainas skambančias kitaip, nei įprastuose koncertuose. Tai nebus liūdnos mišios. Tai bus šventinės mišios, roko mišios“, - pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 16-27 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2017 m filmukas:
https://www.youtube.com/watch?v=N3xCtmBa8So

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – „Facebook“ paskyroje ir internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika