apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
JUOKIS pajūryje – 2018

Nuotraukų peržiūra

0
kolektyvai iš visų šalies regionų.
Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Programoje „Romantika“ juokiamasi iš amžinųjų žmogaus ydų ir silpnybių, iš netikusių tarpusavio santykių. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, azartiška vaidyba, smagiomis dainomis, improvizacijomis.
Žemaičių garbę gins KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Trys šaunūs vyrai programoje „Parašyk mums laiškelį“ atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems, kvies į viską žvelgti linksmiau.
Dzūkišką humorą pristatys dvi puikios humoro grupės iš Varėnos rajono. SPANGUOLĖ iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė ) programoje „O dzūkais leido būti tik dievai “ kurs naują tautinį rūbą - juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo . MTV iš Matuizų moterys (vadovė Irena Čeplikienė) taps „Reklamos aukomis“. Jas dainomis ir šokiais pralinksminti bandys du jauni vyrukai. Programoje pašiepiamas mūsų naivumas, patiklumas, noras kuo greičiau praturtėti. Abu dzūkų kolektyvai išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, skambia tarme.
Suvalkiečiai, satyros teatras KANAPA iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė), suks „ Laiko ratą “ - atgal į praeitį. Jie paklius net į Akmens amžių... Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas išsiskiria raiškesnės formos paieškomis, programose gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.
Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus , kuris dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę.
Kviečiame pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į gaivaus juoko bangas!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika