apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Edgar Sabil džiazo kvintetas (Lietuva- Čekija- Rusija)

Nuotraukų peržiūra

0
Edgar SABILO / fortepijonas
Ksenija SELEZNEVA / vokalas
Roman PLOTNIKOV / kontrabosas/ bosine gitara
Bharata RAJNOŠEK / pučiamieji instrumentai
Vladimir BORISOV / būgnai________________________________________________________

Bilieto kaina 8 eur. Bilietai parduodami liepos 19 d. kurhauze nuo 18 val.

________________________________________________________Edgar Sabilo – fortepijonasProfesionalus džiazo pianistas muzikuojantis kone dvidešimt metų muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvarionio muzikos mokykloje (mokyt. O. Molokoedov, V. Jalova), studijas tęsė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (prof. A. Anusauskas) bei Gnesino Akademijoje Maskvoje (prof. I. Bril). Studiju metu tobulinosi Grioningeno Muzikos Akademijoje Olandijoje (J. Soffers, M. van Roon, D. Berkman). Muzikinės patirties įgijo dalyvaudamas ir tapęs ne vieno konkurso laureatu, tarp jų – “Muzika be sienų” Druskininkai 2005 m. bei „Mir Dzaza“ Rostov na Donu 2014. Subūręs tarptautinį kvartetą 2016 m. „Edgar Sabilo International Quartet“ koncertavo Lietuvoje ir Olandijoje. Taip pat kvartetas dalyvavo tarptautiniam džiazo festivali „Broma Jazz Festival 2017″ ( Kėdainiai, Lietuva ). Šiuo metu pianistas bendradarbiauja su gerai žinomais Lietuvos džiazo muzikos scenos atlikėjais A. Isojan, D. Rudis, E. Kanevičius, V. Nivinskas, M. Vadoklis ir kt., aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Olandijoje ir Rusijoje bei dažnai pasirodo Lietuvos muzikos scenoje.Vladimir Borisov– būgnaiJaunas talentingas muzikantas. Gyveno ir muzikavo tokiuose miestuose kaip Arhangelsk,Maskva ir Jaroslavlis. Aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Rusijoje bei Europoje,dažnai pasirodo Rusijos muzikos scenoje. Koncertavo su tokiais žinomais muzikantais kaip:Bill Saxton, Gail Pettis, Ray Brown Jr, Alex Sipiagin, Leonid Ptashka. Labai ilga laiką grojo A.Kruglovo ansamblį, su kuriuo kelis kartus gastroliavo užsienį. Kartu su legendinių trimitininku Igoriu Širokovu pasirodė daugybėse sostinės muzikos scenuose su žinomais Maskvos džiazo muzikos atstovais. Taip pat muzikantas yra baigęs Gnesino akademiją Maskvoje.Ksenija Selezneva– vokalasKsenija Selezneva – jauna,perspektyvi džiazo vokalistė. Ksenija yra daugeliu festivaliu dalyvė, tokiu kaip: „Сентябрь в Тихвине 2015“, „Джаз над Волгой 2017“, „Blues Bear Festival 2016“. Taip pat dalyvavo 23-čiam vokalinio džiazo tarptautiniam festivali. Visuose festivaliuose atlikėja dalyvavo tik su savo solinė programa. 2017 metais, Ksenija tapo pristižinio konkurso Maskvoje „Gnesin Jazz Voice 2017“ laurėate pirmos premijos. Dainininkė dažniausiai dirba su tokiais styliais kaip: bliuzas,soul’as,funk’as.

Roman Plotnikov – kontrabosas/ bosine gitara

Roman Plotnikov – džiazo kontrabosininkas iš Saratovo. Baigęs Maskvos Gnesino Muzikos Akademija. Koncertavo su tokiais muzikantais kaip: Igor Butman,Valeriy Ponomarev, Sheron Clark, Ray Brown JR, Irina Rodiles, Sergey Golovnia, broliai Bril ir kt. Laureatas pirmos premijos tarptautinio konkurso „Мир Джаза“ 2015 Rostov na Donu. Taip pat dalyvis festivalio „Вейсэ-джаз“ Saransk. Muzikantas turi savo sąstatą,kuris aktyviai koncertuoja ir atlieka pagrinde autorinė muziką.

Bharata Rajnošek – pučiamieji instrumentaiBharata Rajnošek – čekiškos džiazo muzikos atstovas, „multi“ instrumentalistas grojantis su soprano,alto,tenor ir baritone saksafonais, trimitu, flugelhornu, fleita, klarnetu, bosiniu klarnetu, trombonu ir kitais instrumentais. Dirbo su tokiais džiazo muzikantais ir kolektyvais kaip: Extempore, Pavel Richter, Jazz Efterratt, Jana Koubkova, Švihadlo, Babalet, Will Calhoun ir Doug Wimbish, Wooden Toys, Ian Wood, Ondrej Smeykal, Feng Yun Song, Vesna Caceres ir Anima, Alvik, Atares, Frank Hernandes, Čekiško Radijo Big Bendas, Felix Slovaček, Alice Springs, Dara Rollins, Karel Gott, Petr Sovič, Ilona Csakova, Vadim Mainugin, Stas Mainugin, Leonid Ptashka, Jan Smigmator, Santiago Ferreira.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-5099 Privatumo politika