apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
LKG Jazz Trio (Latvija, Lietuva)

Nuotraukų peržiūra

Palangos multifunkcinis centras "Ramybė" Palanga
2018.07.27    20:00
Karlis MANGULSONS / vokalas
Giedrius NAKAS / pianinas
Leonardas PILKAUSKAS / saksofonas

LKG Jazz Trio – tarptautinis džiazo projektas, pristatantis jaunus talentus iš Lietuvos ir Latvijos.Įdomus džiazo vokalistas, pianistas išleidęs albumą Niujorke ir saksofonistas/kompozitorius su savo muzikos vizija. Trys muzikantai pasakojantys savo gyvenimo istorijas muzikos pagalba. Ši premjera scenoje gali būti svarbi tuo, kad gims daug gražių negirdėtų improvizacijų iš meilės džiazo muzikos tradicijai. Trio formatas suteikia galimybę kurti jaukesnę atmosferą. Toks šiuolaikinis džiazo atlikimas nuolatos kviečia publiką įsiklausyti ir palaikyti gyvai skambančią muziką.

Karlis Mangulsons – unikalaus džiazo vokalo jaunasis talentas iš Rygos (Latvija). Riga Jazz Stage 2017 konkurso finalininkas, kuris laimėjo du publikos prizus. Dar prieš pusę metų buvo tapęs svarbia dalimi Erasmus programos Katovicuose (Lenkija) esančios Muzikos Akademijos. Lenkijoje koncertavęs daugelyje prestižinių koncertų salių. Karlis taip pat gali pasigirti ir svarbiais koncertais su įvairiais Latvijos bigbendais. Karlis rašo muziką, dainų tekstus, aranžuoja įvairios sudėties ansambliams. Šiuo metu išsikėlęs tikslą įrašyti albumą su savo kurtomis kompozicijomis. Nors dainuoti pradėjo dar būdamas vaikas, bet profesionaliai muziką studijuoti pasiryžo dvylikos metų. Tuo metu jis pradėjo klasikinės gitaros studijas vaikų muzikos mokykloje. Toliau pakreipęs savo studijas į džiazo gitaros pakraipą tęsė mokslus Rygos Dome Choro Mokykloje. Šiuo metu Karlis studijuoja ketvirtą kursą Jazeps Vitols Latvijos Muzikos Akademijoje kaip džiazo vokalistas.

Pianistas ir kompozitorius Giedrius Nakas, daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su “Saulės Kliošu”, Jurga Šeduikyte, Monika Liu, Linu Adomaičiu ir daugeliu kitų, pristato savo naująjį albumą “No Fear, Full Of Love”. Albumas buvo įrašytas Niujorke 2017 metų spalio mėnesį, jam G. Nakas surinko įspūdingą niujorkiečių kolektyvą iš šiuo metu pasaulyje vienų labiausiai vertinamų džiazo muzikantų: būgnininką Justin Brown (muzikuojantį su A. Akinmusire, Thundercat), kontrabosininką Ben Williams (su P. Metheny, R. Hargrove), saksofonistus Troy Roberts (J. DeFrancesco, J. Watts) ir Caleb Curtis (O. Evans, K. Rosenwinkel) bei vokalistes Alina Engibaryan (Snarky Puppy, C. Potter) ir Vanisha Gould. Tokio lygio grupės įrašams dar niekam nebuvo pavykę surinkti per visą Lietuvos džiazo istoriją.

Leonardas Pilkauskas – saksofonistas, kompozitorius, aranžuotojas, įvairių projektų iniciatorius, ansamblių vadovas.

Baigęs M. K. Čiurlionio menų mokyklą (2002) pradėjo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje klasikiniu saksofonu pas dėstytoją Aleksandrą Fedotovą. Tuo pat metu lankydamas improvizacijos paskaitas pas Artūrą Anusauską po trijų metų persikėlė į džiazo skyrių ir po metų baigė atlikėjo bakalaurą pas dėstytoją Liudą Mockūną. Gavęs LMTA diplomą 2006 metais iškart išvažiavo studijuoti į Hagą – Karališkąją Konservatoriją. Hagoj prabėgo keturi metai bakalauro studijų pas dėstytoją John Ruocco (JAV). Iškart po to (2010 m.) Leonardas įstojo į prestižinę Amsterdamo konservatoriją studijuoti džiazo saksofono atlikėjo programą magistrantūroje. Amsterdame džiazo atlikėjo programa yra ypatinga. Joje sujungiami įvairūs muzikos kūrybos elementai - improvizacija, kompozicija, ansamblinis grojimas, orkestrinė praktika, pedagogika. Pavyzdžiui, magistrinio darbo tema – „Olivier Messiaen simetrinių eilė-garsių praktinis panaudojimas džiazo muzikos formose“; orkestrinė praktika atlikta su dėstytojais iš Niujorko ir pasirodymu North Sea Jazz ’12 festivalyje. 2012 metų gegužę Leonardas įgijo Amsterdamo Konservatorijos magistranto laipsnį (pagr. instr. dėstytojas Jasper Blom).


Daugiau informacijos:
www.klubasramybe.lt

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.27  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika