apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Lietuvos šimtmetis su nacionaliniu instrumentu

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Muzikos savaitgaliai Anykščiuose 2018
VYTAUTAS KIMINIUS (BIRBYNĖ)

ARCHI QUARTETT

Vitalija Makrickienė (smuikas)
Ginta Kriščiūnaitė (smuikas)
Mantas Makrickas (altas)
Mykolas Rutkauskas (violončelė)

Vytautas Kiminius, nepaisydamas nusistovėjusių stereotipų, atskleidžia plačias instrumento galimybes. Jo birbynė skamba Lietuvos ir užsienio salėse, pristatant publikai Lietuvos kultūrą. Šiuo metu Vytautas stažuojasi Italijoje „Conservatorio di Verona Evaristo Felice Dall‘abaco“ ir yra pirmasis, išvažiavęs studijuoti birbynės atlikimo meno į Italiją.

Solistas 2015 m. Lietuvos nacionalinį instrumentą pristatė visam pasauliui, projekto „The Sound of Europe“ tiesioginės transliacijos metu, „Deustche Welle“ kanale. Ši ir kita panaši atlikėjo veikla, noras bendradarbiauti su kitais muzikos atlikėjais, rodo lietuvišką entuziazmą puoselėti savo tautos vertybes čia ir dabar, pristatant jas tiek tradiciniais, tiek novatoriškai būdais.

Styginių kvarteto „Archi Quartett“ repertuare yra virš 200 kūrinių – nuo baroko genijų J. S. Bacho ar A. Vivaldžio iki šiuolaikinių džiazo kompozicijų. Kvartetas beveik kasmet dalyvauja „Kultūros nakties“ renginiuose, ne kartą grojo Šiaurės Lietuvos muzikos festivalyje „Biržai“, taip pat M. Mažvydo festivalyje Tauragėje, festivaliuose „Kalėdinis Vilnius“ bei „Muzikinės Kalėdos“. Vilniuje, koncertavo prezidento V. Adamkaus rengtame advento vakare, Vokietijos ambasadorės J. Schmitz rengtame koncerte Vokietijos ambasadoje.

PROGRAMOJE – Jono Švedo, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Kristinos Vasiliauskaitės, Vytauto Montvilos, Juozo Naujalio, Vytauto Mikalausko, Vytauto Barkausko, George‘o Philippo Telemanno, Johanno Sebastiano Bacho, Wolfgango Amadeuso Mozarto, Bernhardo Crusello, Astoro Piazzolos, Ennio Moriccone, Johanno Wenzelio Kalliwodos kūriniai.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.29  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-3927 Privatumo politika