apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Nepažįstamosios laiškas

Nuotraukų peržiūra

0
vienintelį kartą bus pristatoma VšĮ „Meno ekspansija“ organizuoto projekto – parafrazės balsui ir fortepijonui „Nepažįstamosios laiškas“ premjera, austrų literatūros klasiko Stefano Cveigo (Stefan Zweig 1881–1942) novelės motyvais.
Parafrazė balsui ir fortepijonui „Nepažįstamosios laiškas“ – drąsi ir novatoriška Cveigo novelės interpretacija, nepretenduojanti į spektaklio statusą. Tai eksperimentinis teatrinis vyksmas, savitas meninis – laboratorinis bandymas. Kūrybinė komanda sąmoningai siekia nuvainikuoti autoriaus aukštinamą meilės grožį, akcentuodama grožio sąvokos reliatyvumą, keldama esminius žmogaus atsakomybės, jausmų angažavimo, meilės ir savimeilės diferencijavimo klausimus.
Idėjos autorė ir režisierė – aktorė, VšĮ „Meno ekspansija“ projektų prodiuserė Eglė Tulevičiūtė, jau anksčiau Lietuvos visuomenei sėkmingai pristačiusi scenines kompozicijas „Sudeginti negalima pasigailėti. Joanos Arkietės manifestas“ (G. B. Shaw pjesės „Šventoji Joana“ bei G. Verdi operos „Žana d‘Ark“ motyvais) ir „Post Scriptum“ (M. Delibes‘o romano „Penkios valandos su Mariju“ motyvais). Muzikiniu sprendimu rūpinosi kompozitorė bei pianistė Lukrecija Petkutė, kuri taip pat yra ir pagrindinė šios parafrazės atlikėja. Scenografiją sukūrė dailininkas Kristijonas Siparis.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.10.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika