apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Zarasų atviro jaunimo centro atidarymas!

Nuotraukų peržiūra

0
Vasario 14 d. 16.00 val. kviečiame į Zarasų kultūros centrą, kur įsikurs nauja erdvė, skirta Zarasų jaunimui . Atviras jaunimo centras ( AJC ) - tai erdvė, kur jaunimas turės galimybę turiningai praleisti laisvalaikį, pailsėti ir užsiimti jų pačių norima ir siūloma veikla. Atidarymo šventėje jus pasitiksime su momentiniu fotoaparatu, kuris tuoj pat foto sienelėje įamžins jūsų akimirką, kurią matysime realioje nuotraukoje vos po kelių minučių. Taip pat jūsų lauks X -box žaidimų kampelis ir karaoke, kuris atskleis paslėptus talentus ir leis pasijausti tikru dainininku. Atvykę pas mus turėsite galimybę susipažinti ir pabendrauti su jaunimo organizacijų atstovais. Kiek vėliau pakviesime jus bendrai nuotraukai į Zarasų kultūros centro kiemelį, kuriame įsiamžinsime nuotraukoje „nuo stogo“.
18.00 val. rinksimės į diskotekų salę, kurioje jūsų lauks Metų jaunimo iniciatyvos apdovanojimą ir Metų aktyvisto titulą pelnęs Alanas Šablinskas ir „Alano pasiplepėjimai“ su Hip-Hop grupės „8 Kambarys“ solistais Karoliu Talučiu (Talaz) ir Deividu Alejūnu (Corsalis). „8 kambario“ grupė nominuota M.A.M.A. 2018 apdovanojimuose kaip metų proveržis ir Hip-Hop grupė. Taip pat, nepamiršdami Valentino dienos, pažiūrėsime, ką mano apie meilę mūsų mažieji. Po pasiplepėjimų persikelsime į naujo AJC kaspino perkirpimo ceremoniją, įteiksime padėkas jaunimo organizacijoms ir su jaunimu dirbantiems žmonėms. Užvalgysim „šventinio“ plovo ir lėksime į „8 kambario“ grupės koncertą.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika