apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Auszra 16 - 4:44

Nuotraukų peržiūra

0
Tradiciškai netradicinis muzikinis įvykis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. AUSZRA 16 šiemet rengiama jau 16-ąjį kartą, tad pats skaičius rodo ir dėsningą ciklo pabaigą. Tuo pačiu tai proga darsyk prisiminti pačią pradžią - šešioliktoji AUSZRA, kaip ir pirmoji 2004 m., prasidės nakties ir dienos sandūroje - 4 val. 44 min. ryte. Šiuo ypatingu metu, alsuojant gyvai muzikai, darsyk susibursime ir iš sutemos žengsime į švintančią mūsų šalies Laisvės ir Būties dieną.

101-ųjų metinių aušrą sveikinsime nuostabiose Kompozitorių namų erdvėse Žvėryne, Vilniuje. Dėkojame Lietuvos kompozitorių sąjungai, suteikusiai šią galimybę finaliniam Auszra 16 akordui.

Koncerto dalyviai:

- GIRNŲ GIESMĖS
- TYKUMOS
- UNDAN
- M.K.ČIURLIONIO NAMŲ CHORAS

Renginyje prisiminsime iškiliuosius XX a pr. Tautos atgimimo titanus, jų dvasios ir minties šviesą, prikėlusią Lietuvą iš užmaršties.

Koncerto metu vyraus laisva ir nepriklausoma atmosfera, kelias erdves jungiantys Kompozitorių namai - maloni ir estetiška vieta tiek bendrauti, tiek girdėti muziką. Veiks smetoniška arbatinė, pasiūlysianti viską, ko gali prireikti šventiniam rytui. Kviečiame pakilti anksti ir pradėti Vasario 16-ąją nusiteikus ypatingai, tvirtai, lietuviškai!

Durys atveriamos 4.20 val.
Pradžia 4.44 val. LYGIAI.
Auka - 5 LITAI (arba 5 Eur).

Saulei pakilus, dienai švinant, eisime į pavasarėjantį Vilnių švęsti toliau! VARDAN TOS!

Prašome pasidalinti su bendraminčiais.

----------------------------
----------------------------
----------------------------

AUSZRA 16 - kasmet leidyklos „Dangus“ rengiamas pilietinis šventinis Nepriklausomybės dienos paminėjimas, išreiškiamas laisvo pobūdžio susibūrimu, kultūrine dalimi (filmai,parodos, paskaitos) ir šiuolaikine nepriklausomos muzikos kūryba.

Renginio vardas „Auszra“ atkartoja autentišką 1883 m. aušrininkų laikraščio pavadinimą, tapusį pirminiu XX a. pradžios lietuvių tautinio atgimimo simboliu. Renginys nepolitinis, rengiamas iš dalies už nepriklausomos muzikos leidyklos „Dangus“ surinktą 2% pajamų mokesčio paramą.

Šio renginio pobūdis bendruomeninis, siekiantis pilietiškumo, neformalus, skatinantis jaunus, savo šalį mylinčius ir gerbiančius žmones švęsti kartu, bendromis pastangomis prisidėti prie Nepriklausomybės šventės įprasminimo.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika