apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Kubos ir Maroko džiazo žvaigždės

Nuotraukų peržiūra

0
Vasario 17-ąją Vilniuje bus karšta – Kubos ir Maroko džiazo žvaigždės pasirodys vieninteliame koncerte!

Vasario 17-ąją jaukiausioje Senamiestyje kamerinėje Vilniaus White Piano Hall salėje (Kėdainių g. 8, Vilnius) vyks visiškai neįtikėtinis savo reikšme muzikinis įvykis! Tiesiog fantastika! Mūsų planetos – Žemės – džiazo ir kitos nuostabios gyvos muzikos gerbėjai jau dabar gali pradėti svajoti apie šį koncertą, nes... pirmą kartą Lietuvos istorijoje su vieninteliu koncertu pasirodys Duetas Marocuba (tarp kitko, taip vadinasi ir vakaro programa), kurio sudėtyje: kylanti pasaulio džiazo žvaigždė Kubos pianistė МARIALY PACHERO ir Maroko multi-perkusininkas RHANI KRIJA! Iš karto tampa aiškus ir Dueto pavadinimo bei programos sutrumpinimas: Маrokas + Kuba! MAROCUBA!

RHANI KRIJA jau gerai žinomas Lietuvos muzikos gerbėjams! Juk jis – mylimas STINGO perkusininkas, ir koncertavo su juo per visas gastroles Lietuvoje, išskyrus paskutines, kai pats Maroko Karalius asmeniškai paprašė Stingo išleisti Rhani Krija į svarbią karališkąją puotą! Taip pat daug kas galėjo mėgautis Maroko Maestro grojimu įžymaus gitaristo ir to paties Stingo bendraautoriaus Dominic Miller koncerte! Ir, beje, būtent Rhani Krija, išgirdęs, kaip dainuoja viena iš Dominic Miller koncerto organizatorių – Sandra Chlevickaitė – pasiūlė jai, ir tai buvo sėkmingai įgyvendinta, sudainuoti keletą Stingo dainų kartu su jo muzikantais! Jeigu pridurti, kad be Stingo ir Dominic Miller, Rhani Krija dirbo kartu su tokiais muzikos grandais, kaip Herbie Hancock, AL Di Meola, Placido Domingo, Annie Lennox, Xavier Naidoo ir Herbert Gronemeyer, tai tampa aišku, kokios reikšmės muzikantas koncertuos Vilniuje!

Marialy Pacheco – tai iš tiesų žavusis deimantas tarptautinio džiazo pasaulyje! Vardinti jos pasiekimus ir nuopelnus tektų ilgai! Ji – paties prestižiškiausio pasaulyje džiazo festivalio Montreux Jazzfestival numylėtinė, ir pirmoji istorijoje moteris, laimėjusį Pagrindinį prizą (!) (2012 m.). O taip pat ji yra žinomo Londono džiazo klubo Ronnie Scott Jazz Club žvaigždė, daugelio kitų populiarių festivalių dalyvė ir garbės svečias! Keliauja po visą pasaulį su koncertais kaip solo, taip ir kartu su įdomiausiais artistais, ansambliais ir orkestrais, nepamiršdama ir gimtosios Kubos! Tokie nuostabūs Kubos muzikantai, kaip Chucho Valdes, Omar Sosa ir Gonzalo Rubalcaba pripažino už garbę groti su Marialy! O pats Roberto Fonseca – žymios grupės Buena Vista Social Club prodiuseris – pradėjo ir ją prodiusuoti!
Šis duetas ir jo programa unikalūs, ir neturi analogų pasaulyje! Jūs turite magiškąją galimybę pasidžiaugti Kubos ekspresijos ir energijos deriniu su turtingiausiais Afrikos ritmais bei šiuolaikinėmis Europos džiazo melodijomis!

Bilietai į Vienintelį MARIALY PACHECO ir RHANY KRIJA koncertą
vasario 17-ąją 19 val. sostinės White Piano Hall scenoje (Kėdainių g. 8)
parduodami visose Bilietai.lt kasose.
Informacija apie koncertą: +370 67176502; +370 64536403
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
9600.04.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika