apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Mindaugas Stumbras Quartet

Nuotraukų peržiūra

0
MINDAUGAS STUMBRAS (gitara /Lietuva)
MATEUSZ SOBIESKI (saksofonas/Lenkija)
GREG IRONS (būgnai/Škotija)
ERNEST GERMANOVIČ (bosinė gitara/Lietuva)

Koncerto data: 2019 02 17
Koncerto laikas: 14h
Bilieto kaina: 15-20 EUR
Meniu: http://bit.ly/vasario-meniu

Vasario 17d. Paliesiaus dvare tikras, šiuolaikinis, šviežias, modernus, jaunatve trykštas džiazas, skinantis laurus pasaulyje ir verčiantis didžiuotis Lietuvos jaunąja karta, ne tik, kad neatsiliekančia nuo senosios, bet ir daugeliu atvejų ją pranokstančia.

Mindaugas Stumbras – džiazo gitaristas gyvenantis, kuriantis ir studijuojantis Glazge, Škotijoje. Jis jaunosios kartos atstovas atliekantis tiek džiazą, tiek improvizacinę muziką. Lietuvoje M. Stumbras žinomas kaip grupės „Brave Noises“ narys. 2015-aisiais ši grupė nuskynė laurus konkurse „Vilnius Jazz Young Power“, o pernai išleido puikų, teigiamai kritikų įvertintą debiutinį albumą „Between the Dreams“. Tačiau šio muzikanto veiklos barai kur kas platesni. Jis ne tik 2016 m. nugalėjo konkurse „Gitarų šėlsmas“, bet ir aktyviai koncertuoja su skirtingais muzikantais bei kolektyvais visame pasaulyje. M. Stumbrą galite išgirsti improvizuojant su perkusininku Daliumi Naujokaičiu bei gitaristu Pauliumi Vašku, talkinant Danijoj išgarsėjusiam saksofonininkui Tadui Pasaravičiui bei kontrabosininkui iš Danijos Kennethui Dahlui Knudsenui ar netgi tokioms daugeliui gerai pažįstamomis asmenybėms kaip JAV perkusininkas Kenny Wollesenas bei škotų saksofonininkas Tommy Smithas.

Debiutiniame M. Stumbro leidinyje, albume „Our Kingdom“, M. Stumbrui talkino muzikantai iš Glazgo: saksofonininkas Mateuszas Sobieski, kontrabosininkas Markas Hendry, būgnininkas Gregas Ironsas bei trimitininkas Cameronas Thomsonas-Duncanas. Tai jaunosios kartos muzikantai, ieškantys savojo šanso atsiriekti pasaulinės džiazo rinkos gabalėlį. „Iš karto pagroję atradome tiek muzikinį, tiek žmogiškąjį ryšį, todėl labai džiaugiuosi, jog jie sutiko dalyvauti įrašuose“, – sako M. Stumbras.

,,Our Kingdom“ – gražus, kokybiškas ir plačiam klausytojų ratui suprantamas albumas. „Norėjau įamžinti muziką džiazo pavidalu, bet taip, kad ji nebūtų klausoma vien muzikantų, o būtų prieinama ir eilinio klausytojo ausiai. Šiame albume nėra epinių „soliakų“, nuo kurių žmonėms šiauštųsi plaukai, šis albumas ne apie tai“, – teigia gitaristas. Taip, šis įrašas kalba būtent apie grožį paprastume.“(Lietuvos Muzikos ir Informacijos Centras, Vitalijus Gailius).

Koncerto metu girdėsite visus albume „Our Kingdom“ skambančius kūrinius, taip pat albume savo vietos neradusias kompozicijas ir visiškai naujai sukurtus kūrinius. Koncerto metu šį albumą taip pat galėsite įsigyti.

Albumo recenzija:
http://www.mic.lt/lt/ivykiai/2018/06/21/mindaugo-stumbro-our-kingdom-grozis-paprastume/?fbclid=IwAR0CU2rCTd0oQXiHn35_N0VjrGqy3HLQ11sASJAqyvvFRX0U5a_xBR1wJq0

Daugiau informacijos apie atlikėją:
https://www.facebook.com/Mindaugas-Stumbras-Music-230836240682032/

Pasiklausyti:
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013694464/dziazo-valanda-2018-06-16-23-00#wowzaplaystart=0&wowzaplayduration=3364000

https://open.spotify.com/album/3ZAFJEgQKycf3HfrCMjoSQ

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
9600.04.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika