apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Karmen

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: Frank WILDHORN
Premjeros data: 2015.11.27
Trukmė: 3 val.
Organizatorius: Kauno valstybinis muzikinis teatras
Režisierius: Kęstutis Jakštas
Vaidina: VIKTORIJA STREIČA, GABRIELĖ BIELSKYTĖ, EGIDIJUS BAVIKINAS, RAIMONDAS BARANAUSKAS, MARIJA ARUTIUNOVA, AKVILĖ GARBENČIŪTĖ, KARINA KRYSKO, JERONIMAS MILIUS, RAMŪNAS URBIETIS, GEDIMINAS MACIULEVIČIUS, GIEDRIUS PRUNSKUS, JONAS LAMAUSKAS, ŽANAS VORONOVAS KĘSTUTIS ALČAUSKIS, RITA PREIKŠAITĖ, NOMEDA VILKANAUSKAITĖ, Ieva Vaznelytė, Sabina Martinaitytė, Jurgis Jarašius, Matas Kaunietis, Karolis Bauža, Faustas Januška, Gintaras Petraška, Kazimieras Ivanovas, Rasa Vaitkevičiūtė, Jolita Genienė, Olga Krukauskienė, Živilė Bosaitė, Vitalija Ilinskaitė, Berta Kasputytė, Iveta Kalkauskaitė, Vilma Narvidaitė, Emilija Mackevičienė, Rokas Laureckis, Faustas Januška, Gintaras Petraška. Dalyvauja cirko studija „Šypsena“ (vadovai Itana ir Raimondas Januševičiai) Gabija Aštrauskaitė, Gabija Česnavičiūtė, Gabija Pranskaitytė, Juras Pratusevičius, Julius Kelertas, Sandra Bendoriūtė, Karolina Išganaitytė, Augustė Ižganaitytė, Kristina Gaižauskaitė
Muzika - Frank Wildhorn
Libretas - Norman Allen
Dainių tekstai - Jack Murphy
Pagal Prosper Mérimée romaną
Į lietuvių kalbą vertė Viktorija Streiča ir Kristina Siurbytė

Režisierius KĘSTUTIS S. JAKŠTAS
Muzikos vadovas ir dirigentas JONAS JANULEVIČIUS
Scenografas GINTARAS MAKAREVIČIUS
Kostiumų ir grimo dailininkė KOTRYNA DAUJOTAITĖ
Šviesų dailininkas AUDRIUS JANKAUSKAS
Choreografai DAINIUS BERVINGIS ir GINTARAS VISOCKIS
Frank Wildhorn, Norman Allen ir Jack Murphy miuziklas „Karmen“ pasakoja šiuolaikinę istoriją, paremtą puikiai žinoma Prospero Mérimée novele, kurią labiausiai išgarsino tuo pačiu pavadinimu sukurta G.Bizet opera. Tačiau šie minėti kūriniai davė miuziklo autoriams tik pagrindinių istorijos veikėjų charakteristikas ir siužeto esmę. Naujame miuzikle pagrindinių veikėjų tarpusavio santykiai, raida kreipiama gerokai nūdienai artimesne linkme, veiksmas vyksta mūsų dienomis, tad ir pasakojimo kontekstas labiau artimas ir suvokiamas.
Karmen čia yra modernaus cirko, garsėjančio unikaliai drąsiais triukais, artistė. Karmen pateisina savam vardui priskirtas savybes - nesuvokiamą drąsą, gyvenimo džiaugsmo troškimą ir beatodairišką tikslo siekimą.. Tai atsispindi ir veržlioje, dramatiškoje muzikinėje medžiagoje, įdomiai supintose siužeto linijose. Šalia pagrindinio Karmen, Chosė, Garsija trikampio miuzikle persipina dar vienas trikampis - Chosė, Katarina ir naujas veikėjas - Katarinos tėvas. Pastarasis yra miesto, kuriame vyksta veiksmas, meras, kuris ne tik siejamas su akivaizdžia kriminaline aplinka, bet yra tiesiog pagrindinis tokios veiklos reiškėjas.
Miuzikle garsioji Karmen istorija įgauna netikėtų posūkių, kuriuos lemia kūrėjų siekis suteikti žinomai dramai šiuolaikiškumo.

Miuziklo muzika tampriai siejama su flamenko muzikos ir šokio tradicijomis, todėl repeticijų procese su artistais dirbo šio unikalaus ispanų folkloro specialistai lietuviai: šokėja Beata Molytė, dainininkė Brigita Bublytė ir gitaristas Andrius Masilionis, jie vedė folkloro meno meistriškumo pamokas, padėjo ruošti vaidmenis, kuriuose herojų charakteriams atsiskleisti bus plačiai naudojama flamenko šokio ir dainavimo maniera.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
9600.04.25  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika