apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Lietuvos chorų sąjunga kviečia į mitingą

Nuotraukų peržiūra

0
Norime garsiai pareikšti, jog Lietuvos kultūrai ir visuomenės gerovei labai svarbi sritis – mėgėjų meno veikla – Vilniaus savivaldybėje yra nustumta į užribį. Nežiūrint to, kad yra įstatymas, įpareigojantis Savivaldybes rūpintis mėgėjų meno kolektyvais, puoselėti Dainų švenčių tradiciją, Vilniaus savivaldybė realiai šio įstatymo nevykdo arba vykdo nepakankamai. Iš daugiau nei šimto Dainų šventėse dalyvaujančių Vilniaus mėgėjų meno kolektyvų, net 33-jų vadovai dirba be atlyginimo! Dirigentai – aukščiausio lygio profesionalai, kurių kolektyvai sėkmingai parengia sudėtingas menines programas, praeina Dainų švenčių perklausas, sutelkia bendram kūrybiniam darbui didelius žmonių būrius, dirba reikšmingą visuomenei darbą – dirba negaudami atlyginimo!

Tokia situacija yra tik dviejuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Rajonuose, o taip pat kituose Lietuvos miestuose, Savivaldybės savo kolektyvams teikia paramą. Žinoma, algos vadovams ten dažnai yra labai menkos, tačiau Vilniaus ir Kauno situacija yra tiesiog visiškai dramatiška, ir ji dar blogėja. Štai ką tik, besijungiant universitetams, ant plauko pakibo tokio stipraus studentiško choro, kaip „AVE VITA“ likimas…

Ilgiau tylėti chorinė bendruomenė jau nebegali – LCHS nori sukviesti visų žanrų mėgėjų kolektyvų dalyvius atvykti prie Vilniaus savivaldybės vasario 20 d., trečiadienį, 12.15 val. Padainuosime kartu porą gražių chorinių dainų – kas mokate, atliksime, Juozo Naujalio Metų proga, „In monte Olivetti“, o visi kartu sutrauksime „Kur giria žaliuoja“.

Pakviesime žiniasklaidos atstovus, kreipsimės į Savivaldybę, į kandidatus į merus ir pareikalausime išgirsti pagaliau mūsų balsus. Juk mes siekiame šviesios, kultūringos, bendruomeniškos Lietuvos!

Mieli choristai, būkime solidarūs. Net ir tie, kurių chorus išlaiko kokia nors įstaiga ar organizacija – padėkime vieni kitiems ir visai Lietuvai.


Susirinkime prie Vilniaus savivaldybės vasario 20 dieną 12.15 valandą!
Rasa Gelgotienė
LCHS prezidentė
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika