apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Carl Palmer Trio: ELP Legacy - European Tour 2019

Nuotraukų peržiūra

0
CARL PALMER'S ELP Legacy - European Tour 2019
+ special guest Lino Vairetti on vocals

Šią žiemą art/progresyvaus roko muzikos gerbėjai sulauks puikios dovanos. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos keliskart geriausiu pasaulio būgnininku pripažintas mušamųjų ir perkusijos virtuozas Carlas Palmeris su grupe. Muzikantas kartu su savo trio nariais koncertuos Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ 2019 m. vasario 22 d. Šis koncertas – tai pasaulinio 2019 metų koncertinio turo “Carl Palmer's ELP Legacy Tour 2019“ dalis.

https://youtu.be/BeX0igxU2ys

Carlas Palmeris pasaulio muzikos scenoje geriausiai žinomas visų pirma kaip grupės “Emerson, Lake & Palmer” narys, kuris taip pat siejamas su kitais garsiais projektais “The Crazy World of Arthur Brown”, “Atomic Rooster”, “Asia” ir kaip solo atlikėjas. Britų muzikantas pripažįstamas vienu ryškiausių pasaulyje roko muzikos būgnininku, aktyviai kuriančiu ir koncertuojančiu nuo septintojo dešimtmečio pradžios iki šių dienų.

https://youtu.be/3lcQaTl0YTc

Carlo Palmerio kuriama ir atliekama muzika – tai klasikinio, progresyvaus, psichodelinio roko bei klasikinio džiazo mišinys. Muzikantas nuo pat jaunystės sėmėsi patirties iš plataus muzikinio spektro būgnų ir perkusijos profesionalų, meistriškai įvaldydamas instrumentus ir džiugindamas savo gerbėjus virtuoziškais solo pasirodymais scenoje. Jo kūrybai didelę įtaką padarė tokie džiazo muzikos grandai kaip Buddy Rich, Joe Morello ar Gene Krupa.

https://youtu.be/1-G_uERgMgI

Kas sieja naująjį Carlo Palmerio projektą „Carl Palmer's ELP Legacy” ir sėkmingiausią jo karjeroje grupę “Emerson, Lake & Palmer”? Po kitų dviejų “Emerson, Lake & Palmer” trio narių mirčių Carl Palmer teigė norintis išlaikyti šviesų grupės atminimą ir toliau dalintis kokybiška muzika: „Iš tiesų pasiilgsiu Keito ir Grego, kurių abiejų netekome 2016-taisiais. Nuo to laiko pareiga atstovauti “Emerson, Lake & Palmer” vardą priklauso tik man. Todėl ir toliau grosiu tą nuostabią muziką su savo grupe dar daugybę ateinančių metų. “Emerson, Lake & Palmer” garbėjų palaikymas toks didžiulis, kad jaučiau, jog esu maloniai įpareigotas ir toliau atlikti muziką, kurią sukūrėme visi kartu, kaip grupė.“

Carlo Palmerio grupės atliekama programa „Carl Palmer's ELP Legacy” skambės Vilniuje, klubo VAKARIS scenoje 2019 m. vasario 22 d. Tai bus pirma proga išgirsti gyvai Lietuvoje legendinės grupės „Emerson, Lake & Palmer” kūrybą, atliekamą vienintelio gyvo originalaus jos nario Carlo Palmerio.

https://youtu.be/ey9OhwZ_QgA
https://youtu.be/TQlGq2dRi3c
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika