apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
LEMMY 3-ji

Nuotraukų peržiūra

0
Sakoma, jog trečias kartas nemeluoja, o mes galime drąsiai teigti, jog šiuos tris metus atidavėme visą savo dūšią alternatyviosios muzikos idėjai ir nuolatos siekėm ir sieksim, jog Kaune būtų metalo šventykla, kurioje galėtų susiburti visi kurie myli alternatyviąją muziką taip kaip mes. Mūsų pastangos būtų tuščios be jūsų palaikymo todėl norime jums nuoširdžiai padėkoti ir tuo pačiu pakviesti atšvęsti muzikos klubo Lemmy trečiąjį gimtadienį!

Ta proga įžiebsime senosios mokyklos metalo aukurą su pragariškai gera metalo doze!

Vakaro pagrindinis svečias - kultinė belgų black/speed/thrash metalo grupė SLAUGHTER MESSIAH (Official)! Belgų grojamas pašėlęs black/death metalas tarnauja dviems dalykas - pragarui ir senosios mokyklos tradicijoms. Nuo 2008 m. grojanti ketveriukė kolkas turi išleidusi tik tris EP’akus, tačiau jau spėjo užsitarnauti kultinės grupės statusą. Yra kviečiama koncertuoti pagrindiniuose Europos undergroundinio metalo (ir ne tik) festivaliuose. Galbūt sėkmingos koncertinės veiklos priežastis yra ir ta, jog už SM boso ir vokalo stovi charizmatiškasis Lord Sabathan, kuris Belgijoje yra gyva legenda. Jis ilgus metus buvo belgų black metalo grupės Enthroned frontmenu. Slaughter Messiah skambesyje yra viskas ko reikia pragariškai muzikai - greitis, nuoširdi neapykanta ir tamsa! Na o gyvi belgų pasirodymai yra tikras peilių sūkurys nuo kurio nugara pagaugai eina..
https://www.youtube.com/watch?v=Cg0wu0s6sFQ

Vilniečiai Regressive neabejotinai yra vieni iš ištikimiausių senosios mokyklos metalo vėliavnešių Lietuvoje! Regėję šilto ir šalto savo veikloje, po daugelio sudėties pasikeitimų, šiais metais Regressive ir vėl grįžta ant scenos. Trijulė šiuo metu įrašinėja albumą ir nė kiek neketina pristabdyti vėl įsibėgėjusio garvežio! Klausant Regressive grojamo black’n’rolo tiesiog neįmanoma nekratyti galvos (nesvarbu yra ant jos plaukų ar ne) ir nestverti bokalo į rankas!
https://www.youtube.com/watch?v=5o8l3Zu5jMw

Greitu metu paskelbsime dar ir trečią grupę, kuri prisijungs prie gimtadienio smogikų kuopos..

Nuoširdžiai kviečiame kartu švesti, tūsintis ir šėlti su puikia muzika - taip kaip jau darome tris metus! Long life to Lemmy! Long life to rock’n’roll!!!

Baras: 18.00
Muzika: 21.00
Kaina: 8€
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika