apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
JUOKIS – 2019

Nuotraukų peržiūra

0
Radviliškio miesto kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS – 2019“. Į sceną išeis trys humoro kolektyvai iš Dzūkijos ir Aukštaitijos bei žemaitis iš Vilniaus.
Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie rodys net dvi programas. „Rinkimų karštligėje“ pašieps politikų dviveidiškumą , tarpusavio rietenas, rinkėjams lengvai dalinamus pažadus. Vėliau vaišins „Asorti“ - vaidins linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių .Bus ir šiandieninių aktualijų. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą pamatyti šį puikų kolektyvą!
Aukštaitijai atstovaus dvi humoro grupės. Garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė) scenoje ieškos “Romantikos“ - juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis. Šis jaunatviškas kolektyvas užpernai sėkmingai pasirodė LRT projekte „Lietuvos humoro lyga“. TRYS MYLIMOS iš Radviliškio rajono, Pilviškių (vadovė Aušrelė Sereikienė) mokys “Viliojimo meno“- ironiškai žvelgs į vyrų nepastovumą, į moterų pastangas bet kokia kaina surasti savo laimę. Kolektyvas „Juokio “šventėje debiutavo tik pernai. Bet vadovė (ir puiki artistė) A. Sereikienė turi didžiulę sceninę patirtį – ji daug metų Kėdainių r. Gudžiūnuose sėkmingai vadovavo „Linksmosioms našlėms“.
Koncertą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus , kuris dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę. Išgirsite ir žemaitiškos kūrybos.
Juoksitės net dvi valandas , o bilieto kaina tik 4-5 eurai. Juokimės kartu!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika