apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Po arkomis: poezijos ir muzikos duetas trims

Nuotraukų peržiūra

0
P O A R K O M I S:
POEZIJOS IR MUZIKOS DUETAS TRIMS

KAS?
JUSTINA SMIELIAUSKAITĖ – aktorė, 2016 m. baigusi LMTA vaidybos studijas (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė), kurianti vaidmenis Keistuolių ir „Atviro rato“ teatruose. Justinai poezija – kaip jūra, kartais bauginančiai audringa, kartais melancholiškai rami, bet visada užburianti ir įtraukianti savo paslaptimi, į kurią norisi panerti visa siela.
JURGIS MARČĖNAS – „Atviro rato“, Keistuolių teatro aktorius, plataus profilio meninio sindikato „Bad Rabbits“ vienas iš kūrėjų, kūrybinės grupės „WhaleSounds“ narys. Jurgiui poezija ir muzika – tai nevienareikšmiškų temų duetas, kurio dermės spalvos ir garsai kaskart gali nustebinti ne tik klausytoją, bet ir patį kūrėją, perleidžiantį visa tai per save.
DŽIUGAS ŠIRVYS – charizmatiškas muzikos grupės „jauti“ lyderis, šiuo metu studijuojantis LMTA III vaidybos kurse (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė). Keistuolių teatro žiūrovams Džiugas jau pažįstamas kaip Peliūkštis iš Aido Giniočio režisuoto spektaklio „Riešutų duona“ (pagal S. Šaltenio apysaką) bei kaip vienas iš talentingai muzikuojančių jaunųjų aktorių, kurie kartu su režisieriumi A. Giniočiu debiutavo koncertų cikle „Skamba keistai“, pristatydami Vytauto Kernagio dainas. Šįkart jaunasis kolega prisijungs prie Justinos bei Jurgio ir pristatys savo paties improvizuotą muzikinį garso taką – arką – jungiančią poeziją ir muziką.
KĄ? Trumpos apimties įvairių autorių eilėraščiai, haiku, Jacques Prevert poezija, taip pat bus skaitoma poezija, kurios autoriai: Benediktas Januševičius, Donaldas Kajokas, Mindaugas Nastaravičius, Ernestas Noreika, Paulius Norvilas, Mantas Balakauskas, Vytautas Stankus, Rimvydas Stankevičius,Gintaras Grajauskas, Aivaras Veiknys, Dovydas Grajauskas, Aidas Marčėnas. Autorių sąrašas gali keistis.
KADA? Lapkričio 18 dieną, 19 val.
KUR? Teatro „Atviras ratas“ STUDIJA (Ašmenos g. 8, Vilnius)
KIEK? 1h – 1.10h
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika