apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Yunjie Chen (fortepijonas, Kinija)

Nuotraukų peržiūra

0
Paliesiaus dvaro koncertų salė „Pasaga“ vis labiau garsėja pasaulyje savo unikalia akustika, vis daugiau tarptautinio garso atlikėjų renkasi šią ramybe pulsuojančią vietą, ne tik koncertams, bet ir įrašams, kurie vėliau tampa nuostabiais muzikos albumais. Šį syki turime ypatingą naujieną! Kovo mėnesį į dvarą atvyks viena garsiausių klasikinės muzikos įrašų kompanijų „Accentus Music“, kuri savo naujausiems įrašams su kylančia super žvaigžde, kinų pianistu Yunjie Chen, pasirinko koncertų salės „Pasaga“ erdves. Šią neeilinę progą, pasaulinio garso kinų pianistas Yunjie Chen kovo 16 d. surengs vienetinį koncertą Paliesiaus dvare.

Yunjie Chen gimė Jiaxing mieste (Zhejiang provincijoje, Kinijoje). Nuo mažens talentu apdovanotas pianistas ir lengvai baigęs mokslus Šanchajaus muzikos konservatorijoje persikėlė į JAV, kur įgijo net keletą diplomų Manheteno, Juilliardo ir Klivlendo aukštosiose mokyklose. Muzikantas mokėsi pas tokias muzikos legendas, kaip You Dachun, Shao Dan, Wu Ying , Phillip Kawin, Yoheved Kaplinsky, Matti Raekallio ir Antonio Pompa-Baldi. Dar būdamas tik dvylikos metų Yunjie Chen užėmė pirmą vietą Kinijos nacionaliniame pianistų konkurse. 1994 metais - pirmą vieta Kinijos tarptautiniame fortepijono konkurse, o studijų Jungtinėse Amerikos Valstijose metu - garsiausiuose pasaulio tarptautiniuose pianistų konkursuose, tokiuose kaip „Santander“ Ispanijoje, „Cincinatis“, „Klivlendo“, „YCA“ ir „Gina Bachuer“ Jungtinėse Amerikos Valstijose, „Long-Thibaud“ Prancūzijoje“ bei „Isang Yun“ ir „Seulo“ Pietų Korėjoje. Nuo 2011 metų, kaip jauniausias fortepijono fakulteto profesorius, Yunjie Chen dėsto centrinėje Pekino muzikos koncervatorijoje.

„Accentus Music“ yra pasaulyje pirmaujanti muzikos įrašų kompanija, kuri specializuojasi tarptautinių koncertų, operų ir baleto garso ir vaizdo įrašų gamyboje. Kompanija taip pat leidžia trumpametražius su muzika susijusius dokumentinius filmus, kuriuose kalbama apie politiką ir visuomenę kultūriniame kontekste, bei pristatomi menininkų kino portretai. „Accentus Music“ 2010 m. įsikūrė Leipcige ir šiandieną ši kompanija yra viena iš pirmaujančių garso ir vaizdo gamybos įmonių klasikinės muzikos pasaulyje. Programai, kurią sudaro 15–25 kūriniai per metus, yra skiriamas preciziškas dėmesys, o vėliau ši produkcija yra platinama tarptautiniu mastu DVD ir CD formatu, per pasaulinio lygio televizijos tinklus bei internetinius portalus.

Programa:
Aleksandr Scriabin - Sonata fortepijonui f-moll, Op.6 Nr. 1,
Aleksandr Scriabin - Sonata fortepijonui, Op.53 Nr. 5,
Aleksandr Scriabin - Sonata fortepijonui, Op.62 Nr. 6,
Aleksandr Scriabin - Sonata fortepijonui, Op.66 Nr. 8.Daugiau informacijos apie atlikėją:
http://www.todimusicmasters.com/yunjie-chen/


Daugiau informacijos apie įrašų kompaniją:
http://accentus.com/


Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=uoprDFuvM4s
https://www.youtube.com/watch?v=vfwrVQh2KzM

Kovo meniu:
https://paliesiausdvaras.lt/wp-content/uploads/2019/02/2019-meniu-kovas.pdf

BIlietai:
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/yunjie-chen-kinija-279670/
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika