apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
APIE BLOGĄJĮ
Vaikams  - vaikams

Nuotraukų peržiūra

0
''APIE BLOGĄJĮ'' Interaktyvusis mokslinis šou vaikams ir jų tėveliams

Kokia yra mūsų virškinimo sistema? Kiek kenksmingi yra mėsainiai ir gazuoti gėrimai? Paskaita „Apie blogąjį“- tai paprasti ir vaizdiniai atsakymai į visus klausimus, susijusius su greituoju maistu ir blogaisiais įpročiais. Kiek reikia išgerti „Coca-colos“, kad susirgtumėte cukriniu diabetu? Kiek mėsainių reikia suvalgyti per dieną, kad nutuktumėte? Kiek druskos reikia dėti į maistą, kad jis taptų baltaisiais nuodais? Kiek cigarečių reikia surūkyti, kad mirtumėte nuo plaučių vėžio? Bet svarbiausia yra tai, kiek mokslinės tiesos visuose šiuose gasdinimuose? Apie tai ir dar daug apie ką kovo 17 d. Vilniaus lenkų kultūros namų didžiojoje salėje vaizdingai ir prieinamai papasakos biologas ir mokslinis žurnalistas Ilja Kolmanovskis interaktyviosios paskaitos „Apie blogį“ vaikams ir suaugusiems metu.

Suaugusieji dažnai sako tėvams, kad greito maisto produktai, saldieji gėrimai, cigaretės ir alkoholis yra blogai, bet negali paaiškinti, kodėl. Biologas Ilja Kolmanovskis, naudodamasis įvairiu rekvizitu, parodys ir paprasta kalba paaiškins, kaip atskirti mitus nuo tiesos. Jokių pamokslų! Po paskaitos kiekvienas vaikas pats galės nuspręsti, kaip naudotis gautąja informacija.

Ilja Kolmanovskis: „Nenoriu nieko gąsdinti, noriu išmokyti vaikus įjungti smegenis. Išmokyti juos atskirti mokslinę informaciją, atskirti mitus nuo tiesos. Pavyzdžiui, cukrus savaime nėra nuodai, kaip dažnai yra kalbama apie jį, tačiau jame labai daug kalorijų. Be to, labai įdomu yra pažiūrėti, kiek cukraus yra „Coca-colos“ butelyje, mes pasversime tai ant svarstyklių ir nuspręsime, ar norime vartoti tiek cukraus per dieną“.

Ilja Kolmanovskis - biologijos mokslų kandidatas, Maskvos politechnikos muziejaus biologijos laboratorijos vedėjas, nuolat veda paskaitas, mokslinius šou ir kursus biologijos temomis moksleiviams lektoriume „Tiesioginė kalba“. Jo paskaitos dažnai yra vadinamos interaktyviaisiais moksliniais šou- juk maži ir dideli žiūrovai aktyviai dalyvauja juose. Originalus medžiagos pateikimas, ryškus palyginimai, bandymai ir eksperimentai daro sudėtingus mūsų organizmo procesus paprastais ir suprantamais net 7-mečiams vaikams, nekalbant apie vyresniuosius ir jų tėvus.

Šou yra skirtas vaikams nuo 7 metų amžiaus.
Vaikui ir suaugusiajam reikia atskirų bilietų.
Parduodami šeimyniniai bilietai, 3 vienetai už 2 bilietų kainą.

Ilja Kolmanovskis „Apie blogį“ 16:00 val. Trukmė: 1,20 val. be pertraukos.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika