apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
BOD /Tibetas

Nuotraukų peržiūra

0
1959 metų kovo 10 dieną Tibete prasidėjo nacionalinis sukilimas prieš šią kalnų šalį okupavusią komunistinę Kiniją. Ginkluotas pasipriešinimas baigėsi sukilėlių pralaimėjimu ir Tibeto dvasinio lyderio bei politinio vadovo Dalai Lamos XIV (Jo Didenybės Tenzino Giatso pasitraukimu į kaimyninę Indiją. Bet ar buvo pralaimėta prieš smurtą, agresiją, melą, apgaulę?
Minint 60-ąisias šių įvykių metines ir moraliai palaikant savo laisvės taikiomis priemonėmis iki šiol siekiančią tibetiečių tautą , 2019 metų kovo 8 dieną Vilniaus dailės akademijos ekspozicinėje erdvėje „Krematoriumas / meno krosnys“ rengiama paroda "BOD (Tibetas)".
Parodos pavadinimas BOD tibetietiškai reiškia pačios šalies – Tibeto pavadinimą. Tad pagrindinė parodos idėja yra skirta Tibeto šaliai ir laisvę mylinčiai tibetiečių tautai. Iš menininkų tikimasi ne tik tiesioginio politinio įvykio ar kultūrinio fenomeno (kalbame apie savitą tibetiečių kultūrą, įkvėpusią jau ne vieną Vakarų ir konkrečiai Lietuvos menininkų ir kultūrinininkų generaciją – šiame kontekste paminėtini Jurgos Ivanauskaitės ar Pauliaus Normanto vardai) iliustravimo, bet asmeninių pamąstymų kalnų ir laisvės, Budos ir tradicijų, smurto ir taikaus pasipriešinimo temomis.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-1656 Privatumo politika