apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Andriaus Seselsko personalinė piešimo paroda "Sielos sodai"

Nuotraukų peržiūra

0
Andrius Seselskas gimė 1978 m. Kretingoje, baigė Šiaulių universitetą,
Dailės ir Dizaino fakultetą, yra Dailininkų Sąjungos narys.
Pieštukas į rankas ir vaizdiniai patys, kažkaip savaimę tiesioginiu ryšiu su kosmosu pradeda lietis...Gimsta naujas kūrinys - neskubant, ramiai. Dažniausiai jame mano žmona, pirmoji kritikė ir palaikytoja, mūza, modelis bei vadybininkė. Čia ji dar visai paauglė, čia jau miela graži senučiukė...
Visą moters gyvenimo ciklą galima būtų įžvelgti...
Daug kartų sakiau: kad ir pasenęs sėdėsiu su pieštuku rankoje tol kol jėgų užteks...
……………………………………………………………..
piešti mėgau nuo pat pat vaikystės. Kur tik su tėvais benukeliaudavom visuomet su savimi turėjau popieriaus ir pieštuką ar juodą tušinuką. Guldavau svečiuose ant žemės ir piešdavau. Beje kažkodėl net flomasteris pats gražiausias buvo pilkas... Piešdamas išvažinėjau ir visą gimtąjį Kretingos kraštą su dviračių. O galutinis taškas buvo padėtas Prancūzijoje, kuomet svečiavomės su teatru vienoje dailininko ir režisierės šeimoje. Šeimininkas sužinojęs kad mėgstu piešti paprašė viešnagės metu sukurti keletą piešinių - kuriuos nuskanavo, išdidino, įrėmino ir surengė mano pirmąją personalinę parodą! Kosmosas! O po parodos atidarymo visus darbus nupirko! Nupirko ir išpešė iš manęs pažadą, kad grįžęs Lietuvon tik dar labiau stengsiuosi ir piešimo niekada nemesiu... Tokia tai buvo mano pradžia. To gražaus asmeninio pavyzdžio įkvėptas - šiandien skatinu pan. ir jaunąją piešėjų kartą - rengdamas su šeima kasmetinį jaunųjų piešėjų konkursą "Pieštuko virtuozo beieškant".
Ką norėčiau ir ką visuomet linkiu jauniesiems dailininkams? Nenustokite svajoti - nes svajonės pildosi! Džiaukitės gyvenimu, važinėkite paspirtukais, riedlentėmis, dviračiais o išsikrovę likusias jėgas atiduokite savo mėgstamam užsiėmimui. VISAS LIKUSIAS JĖGAS! Ir nebijokite suklysti, nebijokite pasielgti ne taip!
Pats baigęs Šiaulių universitetą padėjau meną į šoną ir pasinėriau į verslą, tol kol po 10 metų jis bankrutavo... Buvau stipriai nuliūdęs ir veik visai rankas nuleidęs ir čia mano žmona padavė man pieštukus ir priminė, kad visad turėjau svajonę surengti pirmąją parodą po daugelio metų! Po truputį vėl atradau piešimo teikiamą malonumą. Pusę metų paišiau ir 2011 metais visas be galo nerimaudamas surengiu tikrą didelę parodą Kelmėje. Paroda sulaukia didelio pasisekimo ir žiniasklaidos dėmesio. Tuomet seka antra, trečia, dešimta, dvidešimta - važinėju po visą Lietuvą. Iliustruoju žmonių tekstus. Nebijau eksperimentuoti. Parodos atidarymai virsta mini renginukais, kurios surengti padeda žmona. Paveikslai pradedami pirkti, gaunu užsakymą iliustruoti knygą "Vilniaus padavimai". Už gražiausias juodais baltas iliustracijas knygai apdovanojamas tarptautiniu apdovanojimu. Iliustruoju kitą knygą, dar kitą, "skolinu" savo darbus knygų viršeliams papuošti, randu kitos visuomeninės veiklos į kurią pasineriam visa šeima. Ir šiandien turim tiek sumanymu ir veiklos, kad suprantam jog šio gyvenimo mums nebeužteks, todėl nurimstam ir pradedam rinktis ką šiandien veiksim.

Dailininkas Andrius Seselskas.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika