apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
ATRASTIEJI TALENTAI

Nuotraukų peržiūra

0
ATRASTIEJI TALENTAI

ELZĖ FEDORCOVAITĖ, fortepijonas
KAMILĖ KAUČIKAITĖ, fortepijonas
MATAS KAŽENAUSKAS, fortepijonas

Programa
L. van Beethoven, F. Chopin, F. Liszt, C. Debussy, S. Rachmaninoff ir kiti.

Septyniolikmetės Elzė Fedorcovaitė ir Kamilė Kaučikaitė bei metais vyresnis Matas Kaženauskas – vasaros fortepijono akademijos „Klaipėda Piano Masters“ (2018) dalyviai, kurie už atskleistą muzikinį talentą, aukšto lygio pianizmą bei išskirtinius pasirodymus akademijos metu, apdovanoti VšĮ „Ambra Vox“ įsteigtu paskatinamuoju prizu – pasirodymu Užutrakio rūmuose.

„Klaipėda Piano Masters“ – startavusi 2017 metais Klaipėdoje, yra didžiausia, analogų savo paskaitų įvairiapusiškumu bei intensyvumu neturinti fortepijono akademija Baltijos valstybėse. Akademijos sumanytojo, organizatoriaus ir meno vadovo – pianisto Gintaro Januševičiaus nuomone, atlikėjams svarbu siekti universalumo, plataus akiračio ir erudicijos. Tad akademijoje vyko fortepijono meistriškumo pamokos, paskaitos apie psichologinį pasirengimą, sceninio įvaizdžio formavimą, inovatyvių programų kūrimą, viešą kalbėjimą, asmeninę vadybą ir kt. Akademijos darbą vainikavo aštuoni įsimintini koncertai Klaipėdos, Palangos, Plungės ir Platelių koncertinėse salėse.

Vilnietė Elzė Fedorcovaitė yra dvylikos tarptautinių konkursų laureatė Lietuvoje ir užsienyje. Jau penkiolikos metų pianistė debiutavo su šv. Kristoforo kameriniu orkestru, grojo su Lvovo kameriniu orkestru bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniu orkestru. Ji yra aktyvi tarptautinių akademijų dalyvė, o 2017 metais buvo apdovanota vardine stipendija dalyvauti tarptautinėje žiemos fortepijono akademijoje „Feuerwerk Einbeck“ Vokietijoje. Atlikėja yra koncertavusi daugelyje Lietuvos miestų, o taip pat Danijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Rusijos Federacijoje, Suomijoje ir Vokietijoje. Šiuo metu Elzė mokosi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, prof. Aleksandros Žvirblytės klasėje.

Šiaulietė Kamilė Kaučikaitė tarptautinėje muzikos arenoje jau iškovojo aštuonis prizus, kurių labiausiai minėtini yra II vieta tarptautiniame konkurse „Euritmia“ Povoletto mieste Italijoje, II vieta tarptautiniame konkurse „Su muzika per Europą“ Vilniuje bei I vieta tarptautiniame konkurse „Olimpo Musicale“ Veiveriuose. Šiuo metu ji – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinė, fortepijono meno besimokanti pas Raimondą Sližienę bei Jurgį Aleknavičių. Jaunoji pianistė trečius metus paeiliui kviečiama koncertuoti su Šiaulių kameriniu orkestru, o solo koncertus yra skambinusi daugelyje Lietuvos miestų.

Matui Kaženauskui 2018 metai buvo kaip niekad sėkmingi. Pianistas laimėjo I vietą tarptautiniame Rygos pianistų konkurse, tapo projekto „Muzika visiems“ stipendininku bei surengė įsimintinus rečitalius Lietuvoje, Norvegijoje ir Vokietijoje. Kilęs iš Veisiejų miestelio, muzikos jis pradėjo mokytis Lazdijų meno mokykloje. Nuo 2015 metų mokosi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje pas pedagogę Reda Stabinskienę, nuo 2017 metų papildomai tobulinasi privačioje Gintaro Januševičiaus studijoje Hanoveryje. Matas taip pat yra respublikinio jaunųjų pianistų konkurso Klaipėdoje 2017 metų I vietos laimėtojas bei buvo apdovanotas vardine stipendija dalyvauti tarptautinėje žiemos fortepijono akademijoje „Feuerwerk Einbeck“ Vokietijoje.
Sutapimas, kad 2018 pavasarį visi trys atlikėjai pasidalino Vilniuje vykusio tarptautinio muzikos konkurso „Su Muzika per Europą“ 2-ąją vietą.

Sutapimas, kad 2018 pavasarį visi trys atlikėjai pasidalino Vilniuje vykusio tarptautinio muzikos konkurso „Su Muzika per Europą“ 2-ąją vietą.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
0.05.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika