apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Prancūziška diena

Nuotraukų peržiūra

0
Paliesiaus dvaro žiūrovus ir klausytojus kviečiame kovo 24-osios popietę praleisti Paliesiaus dvare, kuriame tvyros prancūziška nuotaika. Kviečiame ne tik pavienius asmenis, bet ir šeimas su vaikais. Paliesiaus dvaras ir renginio partneris Prancūzų institutas Lietuvoje parengė Jums puikią programą:

16:00 – režisieriaus Paul Grimault animacinis filmas "The King and the Mockingbird" („Karalius ir paukštis“), kuriame pasakojama, kaip karalius Karolis „Penki-plius-trys-lygu-aštuoni-plius-aštuoni-lygu-šešiolika” yra Tachikaridijos karalystės tironas ir tik vienintelis Paukštis, linksmas ir plepus, susisukęs lizdą milžiniškų rūmų viršūnėje, prie pat slaptųjų Jo Didenybės apartamentų, drįsta šį paerzinti. Karalius, įsimylėjęs žavią ir kuklią Piemenaitę, ketina ją vesti per prievartą. Tačiau mergina myli mažąjį Kaminkrėtį. Kartu jie pabėga nuo Karaliaus, ir, pasislėpę aukščiausiojo rūmų bokšto viršūnėje, išgelbsti neatsargų paukštelį, patekusį į tirono žabangus. Paukštis atsidėkodamas pažada šiems padėti. Policija aptinka pabėgėlių pėdsakus. Prasideda pasiutusios gaudynės. Juos persekioja skraidančios mašinos, vairuojamos ūsuotų policininkų, paslaptingi plytų spalvos padarai, šnipinėjantys mieste, ratuoti tritonai ir Karalius, įsitaisęs sklendžiančiame elektriniame soste...Filmas bus rodomas su lietuviškais subtitrais (trukmė – 87 min.). Kino seansas – nemokamas!

17:30 – vaikams siūlome prancūziškų desertų su žolelių arbata (10 Eur/1 asm.), o suaugusius kviečiame pasimėgauti prancūziškais užkandžiais ir vynu (kaina – 20 Eur/1 asm.)

18:30 – koncertas Jauni balsai: "Opera per sempre", VDU MA doc. Ritos Novikaitės dainavimo klasės studentų bei absolventų teatralizuotas koncertas. Opera – didingiausias, prakilniausias muzikinis žanras, kuris nei vieno nepalieka abejingais. Opera – tai idealo siekiamybė, kerinti melodika, kvapą gniaužianti emocija, o taip pat ir atlikėjo meistriškumo kartelė.

Aštunti metai vykstantis ir jau tradicija tapęs koncertų ciklas „Jauni Balsai“ kasmet yra laukiamas muzikos gerbėjų, nes šioje rubrikoje pristatomi jauni, talentingi dainininkai: Inga Gykytė (sopranas), Karina Ivanickytė (mecosopranas), Ingrida Laurinaitienė (sopranas), Barbora Lazauskytė (mecosopranas), Renata Varnagirytė (sopranas), Rosita Kraujalienė (sopranas), Evelina Sakalauskaitė (sopranas), Julija Stankevičiūtė (mecosopranas), Xingyue Dai (mecosopranas), Kazimieras Ivanovas (baritonas) ir Marius Kraujalis (tenoras). Dauguma jų pelnę laurus įvairiuose tarptautiniuose dainininkų konkursuose, dalyvavę ne viename dideliame sceniniame pastatyme, taip pat koncertavę prestižinėse Lietuvos, bei Europos koncertų salėse su žinomais muzikais, Lietuvos ir užsienio orkestrais bei kolektyvais. Šio projekto realizavimas neįsivaizduojamas be charizmatiško Lietuvos bei užsienio publikai gerai žinimo, ilgamečio VDU Muzikos akademijos vyriausiojo koncertmeisterio, daugelio instrumentalistų bei dainininkų nepamainomo muzikos partnerio pianisto - Dainiaus Kepežinsko. Programoje gražiausi operų duetai, ansambliai bei arijos.

Bilietus į koncertą galite įsigyti bilietai.lt kasose. Registracija į kitas popietės renginio dalis el.p.: koncertai@paliesiausdvaras.lt

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=nv5Lyiv9l3Y
https://www.youtube.com/watch?v=jTHDNTG00rQ
https://www.youtube.com/watch?v=8HZ6oYK5h50
Daugiau apie filmą:
https://www.youtube.com/watch?v=elmI3vCCQQc

Daugiau apie Prancūzų institutą Lietuvoje:
https://www.institutfrancais-lituanie.com/
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
0.05.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika