apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
VOKALINĖ MUZIKA SAKARTVELO OPEROS ŽVAIGŽDĖS – „SULIKO“

Nuotraukų peržiūra

0
Atlikėjai
TBILISIO VALSTYBINIO OPEROS IR BALETO TEATRO SOLISTŲ VOKALINIS ANSAMBLIS „SULIKO“ (Sakartvelas)
Tamaz Saginadze (tenoras)
Grigol Makharadze (tenoras)
Girogi Motsikulashvili (tenoras)
Shalva Abramashvili (tenoras-baritonas)
Ilia Datuashvili (baritonas, ansamblio vadovas)
Sulkhan Gvelesiani (baritonas)
Ivane Galuashvili (bosas-baritonas)
Gela Chakhvadze (bosas-baritonas)
Gocha Datusani (bosas)
levan Makaridze (bosas)


Programoje
kartvelų liaudies, sakralinė polifoninė, miesto folkloro bei šiuolaikinė chorinė muzika
Bilietai : 10, 15 Eur

autinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, lietuvių dievinamo ir išsiilgto subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas – vokalinis vyrų ansamblis „Suliko“ – atvyksta į Kauną.

Profesionalus kolektyvas „Suliko“ susibūrė 2007 m. Tbilisio valstybiniame Zacharijos Paliašvilio operos ir baleto teatre. Ansamblyje dainuoja pagrindiniai teatro solistai, kartu atliekantys operinę, chorinę, kartvelų liaudies muziką, sakralinę polifoniją bei miesto folklorą. „Suliko“ nuolat dalyvauja savo šalies vyriausybės organizuojamuose renginiuose visame Sakartvele, Operos teatro gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Tarp jų koncertinių kelionių – pasirodymai Prancūzijoje (Liono operos teatre ir Dailės muziejuje, rečitaliai Paryžiuje ir Marselyje ir kt.), Vokietijoje (Sarbriukene, Hanoveryje, Centriniame Berlyno muziejuje, taip pat diplomatinių santykių su Vokietija užmezgimo 25-mečio koncertai), tarptautiniuose festivaliuose Šveicarijoje, Izraelyje, Tunise, Armėnijoje, Latvijoje, Sakartvelo kultūros dienose Kazachstane, Ortodoksų muzikos festivalyje bei rečitaliai Estijoje, Ukrainoje, Turkijoje, Lenkijoje (Sakartvelo Nepriklausomybės dienos koncertai) ir t. t. 2017 m., pradėdama bendrus šventinius renginius, skirtus 2018-aisiais pažymėti Sakartvelo nepriklausomybės atkūrimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, Sakartvelo ambasada kartu su Seimo kultūros komitetu lapkričio mėn. Lietuvos nacionaliniame muziejuje organizavo parodą „Kartvelų tautinis kostiumas Europos šeimoje“. Parodos atidaryme kartveliškas dainas atliko ansamblis „Suliko“. O 2018 m. Vilniuje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, surengė koncertą skirtą Pirmosios demokratinės Sakartvelo Respublikos įkūrimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiams pažymėti.

Šiais metais Sakartvelo ambasada lietuviams dovanoja Sakartvelo kultūros pavasarį. Tai bus ir savotiškas Sakartvelo ambasadorės Lietuvoje Khatunos Salukvadzės atsisveikinimas su lietuviais ir su šalimi, kurioje ji gyveno ir dirbo beveik šešerius metus.
Sakartvelo kultūros pavasario metu be Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Šauliuose seniausių kartvelų dainavimo tradicijas, įtrauktas į Unesco pasaulio kultūros paveldo sąrašą, pristatančio Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistų vokalinio ansamblio „Suliko“ taip pat haute couture kūrinius autentiškoje kartveliškoje aplinkoje Vilniaus senamiestyje aukštosios mados sekėjams pristatys garsus kartvelų dizaineris, Prancūzijoje gyvenantis Irakli Nasidzė. Iškilmingai bus atidaryta ir Kartvelų gatvė Vilniuje, kuri, tikimasi, greitai taps žinomas adresas mieste ir vilniečių pamėgta gyvenimo ir laisvalaikio vieta.
Sakartvelo ambasados „Facebook“ puslapio aktyviems sekėjams bus sudaryta galimybė laimėti prizus ir pilnai pajausti Sakartvelo kultūros pavasarį Lietuvoje.
Šie metai svarbūs yra mūsų dviejų šalių santykių istorijai. 2019 m. Lietuva ir Sakartvelas mini diplomatinių santykių užmezgimo 25 metų sukaktį. Be to, minėsime ir Europos Sąjungos Rytų partnerystės 10-metį, per kurį Lietuvos ir Sakartvelo ryšiai vis intensyvėja ir stiprėja.

Koncerto partneriai:

Sakartvelo ambasada Lietuvoje
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
6400.05.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-9351 Privatumo politika