apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Karalystė

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: Spektaklis pagal Henriko Ibseno dramą „Statytojas Solnesas“
Premjeros data: 2019.03.26
Organizatorius: Alytaus miesto teatras
Režisierius: Arvydas Lebeliūnas
Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Andra Kavaliauskaitė, Jonas Gaižauskas, Ona Gudaitytė, Erika Jasinskaitė–Salickienė, Eugenijus Rakauskas, Eglė Juškaitė, Eglė Kordiukovaitė, Vaidas Praspaliauskas, Tomas Pukys, Vincas Vaičiulis, Vidas Vaškius, Tomas Kunčinas
Dailininkas: Artūras Šimonis
Režisieriaus asistentė: Alma Purvinytė
Laikas, kai jaunoji karta alsuoja į nugarą ir kai esi ne garbus jos mokytojas, kolega, bet nepageidaujamas konkurentas. Laikas, kai Solnesas iš paskutiniųjų stengiasi būti Miestelio pagrindiniu architektu ir bet kokiais būdais siekia sunaikinti visus, norinčius prasibrauti į priekines gretas. Jis gali pašalinti visus, tik negali pašalinti vieno – savęs ir viduje glūdinčios jaunystės, apaugintos prietarais bei moralinėmis legendomis.

Solnesui jaunystė sugrįžta jaunos mergaitės Hildės pavidalu ir pareikalauja to, ką jis kažkada buvo žadėjęs. Hildė, ieškodama atsako į savo vidinius klausimus, tarsi užkeiktoji princesė blaškosi, norėdama surasti kažkada sudievintą Solnesą. Bučinio pavidalo ženklas paliktas tuomet jaunos mergaitės kaktoje, Hildę užkerėjo ir iki šiol neleidžia nurimti. Mergina klaidžioja po pasaulį, palikusi savo namus, į kuriuos niekada nebegrįš, jei kaltininkas nepanaikins kerų…

Kiekviename iš mūsų nepriklausomai nuo amžiaus, svarių pasiekimų gyvena jaunystė. Ji svaigi, tačiau žmogui, išduodančiam užgimusias svajones ir troškimus, gali tapti bausme, kasančia kapą.

Tai istorija apie žmoguje vykstančią kovą, kovą su pačiu savimi ir savo jaunyste, besiveržiančia pro užgriuvusius sąžinės ir moralės labirintus.

Tai jaunystės kova prieš jaunystę.
Bilietai: 10 €, 12 €, 15 €. Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2800.05.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga



Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika