apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Toska

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: G.Puccini
Premjeros data: 2013.05.09
Trukmė: 165 min.
Organizatorius: Vilnius city opera ansamblis (vad. A.Dambrauskas)
Režisierius: Dalia Ibelhauptaitė
Vaidina: Toska – Inesa Linaburgytė Kavaradosis – Vadim Zaplechny (Rusija) Skarpija – Samsons Izjumovs (Latvija) Dirigentas – Aleksandrs Viliumanis (Latvija)
Dirigentas – Gintaras Rinkevičius
Scenografas – Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkas – Jon Morrell (Didžioji Britanija)
Šviesų dailininkas - Eugenijus Sabaliauskas
MEILĖ TERORO METU
Laikai, kai pasaulis virsta policine valstybe. Kai tikslas - sunaikinti asmenybę. Kai moters ašaros geidžiamesnės už jos kūną, o išlikimo kaina - išdavystė.
Nemarioji Toscos istorija - 1800-aisiais metais Romoje įvykusi ir realius prototipus turėjusi tragedija, kurioje susidūrė meilė, menas ir politika. Gimusi iš teroro, nusiritusio per visą Europą Napoleono karais ir žiaurumais, Vilnius City Opera scenoje ji atgyja II pasaulinio karo metų fašistinėje Italijoje, kur agresoriai grobia turtus ir išmoningomis manipuliacijomis naikina visus, kas nepritaria jų mąstymui. Istorija neprarandanti aktualumo ir šiandien.

Režisierės Dalios Ibelhauptaitės pastatymas „Toska“ - „bohemiečių“ sugrįžimas prie kompozitoriaus Dž. Pučinio kūrybos (2006m. buvo pastatyta “Bohema” ir 2012m. – “Manon Lesko”). To paties pavadinimo pjesė sukurta legendinei aktorei Sarai Bernhardt, iškarto pasiekė rekordinio populiarumo ir vien Prancūzijoje buvo suvaidinta daugiau nei 3000 kartų. Pučinis negalėjo atsispirti pagrindinės kūrinio herojės kerams – taip gimė rafinuota muzika, stulbinančio grožio arijos ir nestabilios, agresyvios politikos intrigų vingiuose paskendusi ugninga meilės istorija, kurios centre – žavinga dainininkė Toska. Siužete yra ir grėsmingai gąsdinantis demoniškas agresorius, ir romantiški įsimylėję idealistai. Kinematografiškame pastatyme išvysite įspūdingus britų kostiumų dizainerio Jon Morrelio kostiumus ir puikius tarptautinėse operų scenose skambančius solistų balsus.

Solistai:

Merūnas Vitulskis
Kostas Smoriginas (27, 29d.)
Janis Apeinis (28d.)
Romanas Kudriašovas
Audrius Rubežius
Šarūnas Šapalas
Kšyštofas Bondarenko

„Toskos“ istorija rutuliojasi devyniolikto amžiaus pradžioje, Napoleono karų laikais, Romoje. Žymios dainininkės Toskos ir dailininko Mario Kavaradosi meilei kelią pastoja policijos šefas baronas Skarpija. Įtardamas menininką bėglio slėpimu ir ketindamas klasta užkariauti Toskos širdį, jis nužudo Kavaradosį. Toska bando išgelbėti mylimąjį, tačiau istorija pasisuka netikėta linkme.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.28  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika