apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Brahms Visos sonatos smuikui:::All violin sonatas

Nuotraukų peržiūra

0
Kovo 29d. Vilniaus V. Kasiulio muziejų užlies klasikinės muzikos garsai – tądien į pirmąjį renginį išsiilgusius kokybiškos klasikos melodijų pakvies naujas koncertų ciklas „I musicisti innamorati“ (itališkai „Įsimylėję muzikai“). Koncertų ciklo metu meile muzikai, savo profesijai ir laime dalintis geriausiais savo jausmais dalinsis muzikantai iš Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos bei kitų šalių.
Pirmajame „Įsimylėję muzikai“ ciklo koncerte skambės visos trys Johanneso Brahmso sonatos, parašytos smuikui ir fortepijonui. Šie kūriniai kartu vieno renginio metu skamba labai retai, mat dažniausiai šios visame pasaulyje pripažinto ir mėgiamo kompozitoriaus J. Brahmso sonatos kameriniuose renginiuose skamba tik po vieną. Kiekviena iš šių sonatų – tai tarsi muzikinė išpažintis, apjungianti įvairius kompozitoriaus gyvenimo etapus bei atspindi jo viso gyvenimo patirtį.
Scenoje pasirodys smuikininkas Dmitrij German (Maskva), kurio meistriškumas, labiausiai atsiskleidžiantis kameriniame muzikavime, jau įvertintas įvairių tarptautinių konkursų laurais. Dmitrij taip pat yra ir „Naujas trio“ fortepijoninio trio bei styginių kvarteto primarijus, dažnai koncertuojantis vakarų ir Rytų Europos bei Azijos šalyse. Jam akomponuos talentinga pianistė ir vilnietė Marija Mirovska, kurios meistrišku kūrinių atlikimu galima mėgautis ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose renginiuose. Ji koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir kaip įvairių kamerinių ansamblių dalyvė. Taigi, pirmasis „Įsimylėjusių muzikų“ koncertas bus puiki proga susipažinti su šių muzikantų meistriškumu skambant jų atliekamoms J. Brahmso sonatoms.
Koncertas vyks kovo 29 d. 18 val. V. Kasiulio muziejuje (Goštauto g. 1) Vilniuje.
Koncertą organizuoja koncertinė agentūra „Mariars“
Bilietus platina tiketa.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.29  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika