apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Kvėpuok gyvenimą su Šarūne Lynikaite

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Pirmą kartą Kaune ir Klaipėdoje – vilnietės Šarūnės Lynikaitės praktinis seminaras „Kvėpuok gyvenimą”!

Registruokitės ir įgykite kvėpavimo pratimų rinkinį, kurį pritaikysite kasdieniniame gyvenime; pagerinkite savo fizinę ir emocinę būklę; išmokite dirbti su stresu, efektingai koncentruoti dėmesį į savo tikslus bei kokybiškai atsipalaiduoti.

Mūsų kvėpavimo lavinimas – tai greitas ir ypatingai efektyvus kelias į kokybišką gyvenimą. Sąmoningai sulėtintas kvėpavimo būdas yra natūrali pagalba sau, esant nuovargiui ir stresui ar apėmus baimei bei nerimui. Be to, sąmoningai kvėpuojant turime unikalią galimybę pakeisti savo kasdienius įpročius, keičiant tik kvėpavimo šabloną.

„Kvėpuok gyvenimą“ praktinį seminarą sudaro trijų žingsnių atsipalaidavimo programa:

DĖMESINGUMAS – išmokę stebėti savo kvėpavimą, pradedame mokytis stebėti aplinką, pastebime savo elgesio modelius, o tai padeda priimti save, pradėti suprasti kitus, aplinką priimti neutraliai ir nereaguojant, nes paprastai jos pakeisti mes negalime. Paprastai tariant – kur mūsų dėmesys, ten teka mūsų energija;

ATSIPALAIDAVIMAS – iškvėpimo praktikavimas, nes tam, kad giliau įkvėpti visų pirma reikia pilnai iškvėpti. Daugelis mus veikiančių neigiamų aplinkos veiksnių, kaupiasi mūsų kūne, prote ir emocijose, tad mokysimės jas paleisti, atleisti, leisti būti sau ir kitiems, neprisirišti ir būti laisvam;

KVĖPAVIMAS – įkvėpimo praktikavimas ir jo sujungimas su iškvėpimu bei stebėsena. Kvėpavimas – tai erdvė, kurioje gimsta nauja gyvenimo kokybė, nes kaip kvėpuoji taip ir gyveni.
Seminarą vesianti Šarūnė Lynikaitė – profesionali sąmoningo kvėpavimo instruktorė (rebefingas, „Breathwork“, terapinis kvėpavimas), studijos Vilniuje „Lašo jėga“ steigėja ir „Kvėpuok gyvenimą su Šarūne Lynikaite“ įkūrėja, rengianti praktinius užsiėsimus Vilniuje. Jos tikslas – „per sąmoningo kvėpavimo praktikavimą į Lietuvos žmonių pasaulį atnešti kuo daugiau paprastumo, nes tikiu, kad paprastuose dalykuose slypi giliausia tiesa“.

DOVANA KIEKVIENAM DALYVIUI: el. paštu po seminaro gausite Šarūnės sukurtą „Atsipalaidavimo meditaciją kūnui“ garso įrašą ir galėsite praktikuoti namuose, nes „kvėpavimas – tai gyvenimas. Tad jei kvėpuosite tinkamai, gyvensite ilgai“!

DATA: KLAIPĖDA– 2019.03.31 (sekmadienis);
LAIKAS: 11.00 – 14.00 val. (3 val.)
VIETA: Bangų g. 5A, Klaipeda ("Kultūros fabrikas").

SVARBU: su savimi turėkite užrašus ir rašiklį bei jogos kilimėlį ir pledą ar šiltesnius rūbus.

INVESTICIJA – 39 EUR.

REGISTRACIJA: Vietų skaičius ribotas, taigi būtina registracija užpildant formą (https://goo.gl/forms/FNTMbrwa04LnrQhm2) ar parašant žinutę Intelligent Brunch.
Vieta rezervuojama atlikus išankstinį apmokėjimą bankiniu pavedimu.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Pasiteirauti galite parašę el. paštu intelligentbrunch@gmail.com arba tel.: +370 601 98 125.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.03.31  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika