apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Junior A

Nuotraukų peržiūra

0
Industrinė „Lofto“aplinka ir vėl atgyja – grįžta „LRT Opus terasa“

Šiltiems orams įgavus pagreitį ir pakilus norui gera muzika ir bičiulių draugija mėgautis po atvirumi dangumi, šią vasarą tradiciškai savo koncertų sezoną atidarys „LRT Opus terasa“, kuri įsikurs menų fabriko „Loftas“ vidiniame kieme.

Vienoje industrinėje aplinkoje susijungs muzika, įvairios pramogos ir gardus maistas. „LRT Opus terasa“ savo duris atvers birželio 3d. ir atidarymo koncertą pradės su – Junior A, Vilniuje gyvenančiu, eksperimentinės, elektroninės muzikos atlikėju, dainų autoriumi bei prodiuseriu.

Pirmąsias bangas Junior A internete sukėlė dar 2017 metų pradžioje, kai po pirmo EP („Born Busy“) pasirodymo juo susidomėjo visos didžiausios muzikos leidybos kompanijos pasaulyje – tarp kurių Sony Entertainment, Columbia, XL Recordings, IMSOUND.

Nuo 2018 vidurio, Junior A ant scenos ėmė talkinti būgnininkas Sindre Skeie (Norvegija).
Šis sprogstantis duetas jau spėjo sugroti daugiau nei tris dešimtis koncertų, – tarp kurių, pasirodymai didžiausiose Lietuvos festivalių scenose bei įspūdingi solo koncertai, kuriuose publika, rodos, žino visus dainų žodžius.

Junior A diskografijoje jau keturi EP – „Born Busy“, „Great Things“, „The Day He Disappeared“ bei visai neseniai išleistas „Superglue“.

https://youtu.be/94rIdGNlZSU

Tai bus pirmasis šių metų „LRT Opus terasos“ koncertas, po kurio, seks visa serija renginių, truksianti visą vasarą. Nuo pirmadienio iki trečiadienio Naujamiesčio širdyje vyks gyvo garso koncertai, o Vilniaus gyventojai ir miesto svečiai bus kviečiami mėgautis vasarišku oru industrinėje aplinkoje.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Įsikūrusią vos kilometro atstumu nuo Senamiesčio ir Vilniaus traukinių stoties, „LRT Opus terasą“ nuo birželio 3 d. vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabriko „Loftas“ kieme, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika