apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Alexandra Mazurkevich ir Gabrielė Sutkutė

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Kaunas Piano Fest 2019
Aleksandra Mazurkevich baigė bakalauro studijas Štutgarto aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje, profesorių Elenos Margolina-Hait ir Kirill Gerstein klasėse. Šiuo metu pianistė studijuoja pas profesorių Michael Hauber. Kaunas Piano Fest 2018 metu atlikėja buvo apdovanota publikos simpatijų prizu – koncertu su Kauno simfoniniu orkestru.Aleksandra 2018 metais tapo „Massarosa“ tarptautinio pianistų konkurso nugalėtoja.

Taip pat pelnė antrąją vietą „Palma d’Oro” konkurse San Benedetto del Tronto, Italijoje. 2017 m. Tarptautiniame konkurse „Pianale Schlitz“ pelnė ypatingą apdovanojimą - „Fundación Eutherpe”. 2011 m. ji tapo tarptautinio pianistų konkurso Taline II vietos nugalėtoja ir gavo apdovanojimą už geriausią estų kūrinio atlikimą. Nuo 2015 m. pianistė yra remiama asociacijos „Live Music Now“ Vokietijoje.

Pianistė tobulinosi pas tokius pianistus, kaip Dmitri Bashkirov, Eliso Virsaladze, Andrzej Jasiński, Akiko Ebi, Pietro De Maria, Grigory Gruzman, Markus Schirmer, Justas Dvarionas, Jay Gottlieb, Arbo Valdma, Tatjana Geringas, Yong Hi Moon, Aurélien Pontier, Uta Weyand, Elisabeth Tomlin ir kt.

Aleksandra reguliariai rengia savo solo koncertus Vokietijoje, Estijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Italijoje. Pianistės repertuaras yra platus ir įvairus. Ji dalyvauja įvairiuose projektuose su dainininkais ir instrumentalistais, taip pat daug dėmesio skiria kamerinei muzikai.

Aleksandra Mazurkevich koncertavo su Estijos nacionaliniu simfoniniu, Rusijos nacionaliniu tautiniu orkestru „Silver Strings” (dirigentas Nikita Dubov), „Taurida” tarptautiniu simfoniniu orkestru (dirigentas Mikhail Golikov) bei Kauno simfoniniu orkestru (dir. Vilmantas Kaliūnas). Aleksandros Mazurkevich grojimą galima išgirsti per Estijos ir Vokietijos radiją. Pianistė dažnai atlieka šiuolaikinių kompozitorių kūrinius. Ji taip pat pasirodė „Donaueschingen Musiktage“ ir „Lachenmann Perspektiven“ festivaliuose su kameriniais ansambliais.

---

Gabrielė Sutkutė gimė 1997 m. Kaune. Būdama septynerių pradėjo mokytis Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykloje, mokytojų Ritos Kigienės ir Lilijos Vasnevskajos klasėse. 2009 m. perėjo į Kauno Juozo Naulio muzikos gimnaziją, mokytojos-ekspertės Birutės Kumpikienės klasę. Gabrielė šiuo metu studijuoja Royal Academy of Music Londone pas prof. Christopher Elton.

Gabrielė dalyvavo daugiau, nei dvidešimtyje tarptautinių ir respublikinių konkursų (Lenkijoje, Italijoje, Škotijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Maltoje, Estijoje, Ispanijoje). Penkiolika kartų laimėjo pirmąsias vietas, keturiskart Grand Prix bei daugybę kartų buvo apdovanota spec. prizais. 2017 m. liepą Gabrielė laimėjo pirmąja vietą „III Alion Baltic International Music Competition“ Taline, Estijoje.

2019 m. balandžio mėn. laimėjo spec. prizą tarptautiniame pianistų konkurse „City of Vigo“, kurio žiuri pirmininke buvo Martha Argerich. Gabrielė aktyviai koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir su įvairiais kameriniais ansambliais ir orkestrais. Penkerius metus iš eilės Gabrielė buvo apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais. Nuo 2010 iki 2014 m. pianistę rėmė R. F. Tuck labdaros ir paramos fondas.

Ji dalyvavo meistriškumo pamokose su žymiais Lietuvos ir užsienio profesoriais: P. Frankl, D. Alexeev, S. Osborne, P. Devoyon, A. Gavrilov, J. MacGregor, P. Rogé, B. Canino, I. Scheps, I. Cooper, I. Fountain, P. Geniušu, Z. Ibelgauptu, V. Vitaite, R. Hayroudinoff, A. Grynyuk, T. Hecht ir daugeliu kitų pripažintų muzikantų.

---

Koncerte skambės:

Johann Sebastian Bach:
Partita Nr. 2 c-moll, BWV 826
I. Sinfonia
II. Allemande
III. Courante
IV. Sarabande
V. Rondeau
VI. Capriccio

Prancūziška siuita Nr. 2 c-moll, BWV 813
I. Allemande
II. Courante
III. Sarabande
IV. Air
V. Menuet I
VI. Menuet II (in BWV 813a)
VII. Gigue

Prancūziška siuita Nr. 6 E-dur, BWV 817
I. Allemande
II. Courante
III. Sarabande
IV. Gavotte
V. Polonaise (Menuet polonais)
VI. Bourrée
VII. Gigue
VII. Menuet (Petit Menuet)

Atl. Alexandra Mazurkevich (Estija/Vokietija)

---

Joseph Haydn - Sonata h-moll, Hob. XVI:32
I. Allegro moderato
II. Minuet - Trio
III. Finale

Leoš Janáček - Sonata 1.X.1905 (From the Street)

Maurice Ravel - „Oiseaux tristes“ iš ciklo „Atspindžiai“

Maurice Ravel - La valse

Atl. Gabrielė Sutkutė (Lietuva/Didžioji Britanija)


Daugiau informacijos apie festivalį:
http://www.facebook.com/kaunaspianofest
http://www.kaunaspianofest.com

Kaunas Piano Fest galite paremti:
https://www.patreon.com/kaunaspianofest
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika