apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
The Circle of 13

Nuotraukų peržiūra

S V Mitchell's Bardo Galerija Širvintų raj.
2019.08.10 - 25   
• Šis vyksmas be svaigalų ir mielų augintinių. Gerbkite tai, nes erdvė yra menininkų namai.

Kviečiame atidaryti „Bardo“ galerijos „Dvasių namai“ duris!
Duris į dvasių kambarį pravers ir į “Trylikos ratą” įves
iliustratorės Lukos Va darbų paroda.

Nuotaikingu, naiviu stiliumi pasižymintys darbai pasakoja apie antropomorfiškus (sužmogintų gyvūnų) personažus ir netiesiogiai atspindi teriantropinį urvinį meną, kuriame vaizduojamos mitinės būtybės – pusiau žmonės, pusiau gyvūnai.

“Trylikos ratą” pradedantys Lukos kūriniai pristato neseniai atsiradusį reiškinį, moderniąją teriantropiją, ir skatina įsižiūrėti giliau nei leidžia mūsų paviršutiniškas suvokimas. Parodoje pristatomi darbai buvo sukurti per šešias savaites, viešint „Bardo“ galerijoje, kurie suteikia mums išskirtinę progą pažvelgti į menininkės vizijas iš bedugnės. Dalis darbų sukurti ta pačia technika, kaip ir Steven Vincent Mitchell kūriniai. Aerografo technika Lukai buvo nauja, o tai suteikė menininkei įstabių netikėtumų.

Parodos kuratorius Steven Vincent Mitchell

Susipažinkime su Luka (žinoma Luka Va vardu)
Luka gimė Lietuvoje, šiuo metu gyvena Australijoje. Nuo mažens domėjosi menais, o ypatingai piešimu (piešė visur ir viską). Tad natūralu, kad pasirinko akademines grafinio dizaino studijas , o jas baigusi dirbo dizaino srityje. 2011 m. išvyko gyventi į Australiją ir atsidėjo kūrybai, kurios rezultatais šiandien galime pasidžiaugti.
Viena mėgstamiausių Lukos darbų temų – gyvūnai, kadangi, kaip ji pati sako „kiekviename žmoguje esama šiek tiek gyvūno“. Įdomiausia Lukai yra kurti antropomorfinius personažus – būtybes, turinčias ir didmiesčio (žmonių), ir laukinės gamtos (žvėrių) gyventojų bruožus. Įkvėpimo menininkė semiasi iš žmonių kasdienybės ritualų, gamtos.
http://www.luk.lt/
https://www.facebook.com/surfingsloth/

Trylikos ratas
“Trylikos ratas” tai Bardo galerijoje naujai įkurtuose „Dvasių namuose“ numatytų eksponuoti skirtingų autorių kūrinių parodų serija. Parodų ciklas tęsis iki 2020 06 06.

Šioje erdvėje pristatyti savo kūrinius yra kviečiami įvairūs meninkai, kurių darbuose atsispindi archajiškos ar mistiškos vertybės ir savybės, su kuriomis mūsų šiuolaikinė moderni kultūra prarado ryšį,

„Dvasiu namai“, tai daugiau nei vien tik parodų erdvė. Tai simbolinė S.V. Mitchello Bardo 6-oji čakra / 3-oji akis. Šventa erdvė, suteikianti galimybę pamatyti ir pajusti nematomą, nusikelti ten, kur šiuolaikinės modernios technologijos nukelti negali.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika