apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
MSQR: The Horrorist, Nastya Zimens, Moralez

Nuotraukų peržiūra

Kultūros baras Kablys Vilnius
2019.09.27    23:00
Mosaique Records yra Sankt Peterburge įsikūręs leiblas, ketverius metus leidžiantis tamsius elektro ir EBM vinilus, kurių dažnas nebūna prieinamas skaitmeniniu formatu. Leible jau spėjo pasižymėti tokie vardai kaip Savage Grounds, JASSS, UMWELT ar Alessandro Adriani bei būsimi mūsų svečiai. Jų yra trys – The Horrorist, Moralez ir Nastya Zimens. Pirmasis kuria nuo 1989 metų ir, be abejonės, yra vienas svarbiausių elektro-EBM scenos vardų. Kartą jis jau grojo pas mus – „Švytėjimuose“ – ir tai buvo vienas sunkiausių paskutiniu metu klube girdėtų pasirodymų. Moralez, synthwave grupės The Bleak Engineers narys, jau dešimt metų organizuoja renginius. Taip pat jis yra patyręs prodiuseris, kurio muziką leido tokie leiblai kaip International Deejay Gigolo Records. Ne prastesni ir jo kūrybiniai partneriai, kaip kad mūsų pirmasis svečias arba pats DJ Hell. Galiausiai, Nastya Zimens – vinilų kolekcionierė ir didelė brutalaus techno bei analoginio skambesio gerbėja. Na, o MSQR, kaip jau supratote, yra šio leiblo naktis, vienam kartui atkeliaujanti į mūsų klubą.

----

Mosaique Records is St.Petersburg based label that releases electro and EBM on vinyl for four years. It has quite a decent list of artists, including Savage Grounds, JASSS, UMWELT or Alessandro Adriani and our three guests: The Horrorist, Moralez and Nastya Zimens. The former produces music since 1989 and is, without a doubt, one of the most important names in the electro-EBM scene. He has played in our "Švytėjimai" and, boy, that was the heaviest performance that we heard recently in our club. Label’s head Moralez, who is also a member of synthwave band The Bleak Engineers, has been organizing events for 10 years. He’s also an experienced producer, having released music on labels such as International Deejay Gigolo Records and collaborating with our first guest or DJ Hell himself. Last but not least comes Nastya Zimens - vinyl collector and a great fan of the brutal techno and analog sound. And MSQR, as you've probably already understood, is the Mosaique Records' night, coming to our club for the first time.

-----

THE HORRORIST Live (Mosaique, DE)
http://bit.ly/TheHorroristSC

MORALEZ / KIND HUMAN BEING (Mosaique, RU)
http://bit.ly/MoralezSC

NASTYA ZIMENS (Mosaique, RU)
http://bit.ly/NastyaZimensSC

-----

Bilieto kaina:
iki vidurnakčio – 7 €, po vidurnakčio – nuo 10 €.

-----

Ticket price:
till midnight – 7 €, after midnight – from 10 €.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.11  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika