apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Virsmas

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Japonijos kultūros festivalis "nowJapan - 2019"
Į Lietuvą po kelių metų pertraukos grįžta japonų vizualiųjų menų titanas Kazumasa Teshigawara. Pasitempiame ir mes, svečias garbus. Jo kolekcijoje apdovanojimai netelpa į lentynas ir net į jo internetinį puslapį. Vieni už dizaino ir skaitmeninio meno darbus, kiti už audiovizualinius projektus, treti už darbus komunikacijoje. Gavęs jis net Kanų liūtą.

Sutapimas — jis turėjo bendrų darbu su Asa-Chang & Junray, kuriuos šiais metais taip pat išvysime nowJapan. K. Teshigawara pluša po sceniniu slapyvardžiu Qubibi ir ant mūsų scenos pasirodys kartu su talentinguoju alternatyviosios elektroninės muzikos kūrėju, kompozitoriumi Pauliumi Kilbausku.

Ko tikėtis? Improvizacijų. Nesurežisuoto menininkų dialogo. Transliacijų nebus, viskas įvyks tik vieną kartą ir daugiau nebepasikartos. Qubibi ant scenos gyvai kurs skaitmenines vizualizacijas, kurias iššauks gaivinantys Pauliaus Kilbausko muzikiniai eksperimentai. Faktas, kad sėdėsime truputį prasičiaupę, nes prieš mus savo stichijose dirbs du aukščiausio lygio menininkai. Nekantraujame.

Kazumasa Teshigawara savo parodas pradėjo rodyti dar 2007 m., kai Tokijo Nacionalinis meno centras priėmė jo parodą „Japonijos medijų ir menų“ festivalyje. Tais pačiais metais bendradarbiaudamas su reklamos industrija laimėjo prestižiškiausią tarptautinį komunikacijos apdovanojimą — Kanų liūtą. Vėliau atradęs savo meninį pašaukimą Kazumasa tapo Qubibi ir save iš naujo atrado dizaino ir audiovizualinėje kūryboje. Rekomenduojame perskaityti dosje, jo internetiniame puslapyje http://qubibi.org/about.html

Paulius Kilbauskas — Lietuvoje puikiai žinomas muzikos kūrėjas, anksčiau dirbo legendinėje grupėje „Empti“, dabar kuria garso takelius kinui kartu su Domu Strupinsku, keliauja į Indoneziją tyrinėti gamelano muziką arba įrašo sensacingą albumą su romų kilmės muzikantais „Bango Collective“.

°˖✧ qubibi x Paulius Kilbauskas ✧˖°
http://qubibi.org
https://youtu.be/XIUVgfNJ1F0
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika