apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Senų draugų baladės

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Japonijos kultūros festivalis "nowJapan - 2019"
Frazė „apkeliavęs visą pasaulį“ dažniausiai būna laužta iš piršto. Tik ne šį kartą. Japonų muzikantas Hideki Sakomizu nesustodamas maišo visą pasaulį, aplanko skirtingus miestus, kuriuose groja akustine gitara ir švelniu, prikimusiu falcetu atlieka savo melodingas ir saldžias dainas. Tai puikus festivalio nowJapan draugas, kurį atlydi pianistas Yuki Deai. Įdomu tai, kad po pirmojo šių muzikantų apsilankymo 2013 m., jie tapo Lietuvos ambasadoriais ir pristatinėjo mūsų šalies kultūrą grįžę į Tokijų. Dar įdomiau, kad jie grįžta, nors yra sakę, kad lankytis tose pačiose vietose nėra jų tikslas.

Ko tikėtis? Nepaneigiamos romantikos ir melancholiškumo. Net jei visų žodžių nesuprasime, įsiklausysime į pasakojimus apie begalinį norą keliauti, išbandyti, mylėti ir jaustis vienišais. Susidursime su šiek tiek naiviu, jaukiu, o svarbiausia žmogišku ryšiu su šiais charizmatiškais atlikėjais. 紙のハート!

Hideki Sakomizu 2004-2010 m. kartu su Japonijos j-pop grupe „American Short Hair“ išnaršė visą Japoniją, grojo „Cherry Blossom“ festivalyje San Fransiske (JAV). Solinę karjerą Hideki pradėjo tam, kad savo muzika pasidalintų su visu pasauliu: „Mano svajonė — kaip muzikantui ir kūrėjui apkeliauti visą žemės rutulį“.

Yuki Deai — jaunas japonų pianistas ir kompozitorius. Groti pianinu ir pažinti muzikos pasaulį Yuki pradėjo nuo penkerių metų. Vėliau, universitete studijavo muzikos teoriją, kurį laiką praleido keliaudamas, koncertuodamas ir ieškodamas kūrybinio įkvėpimo Danijoje, Švedijoje ir Suomijoje.


°˖✧ Hideki Sakomizu ir Yuki Deai ✧˖°
https://youtu.be/G3KDwnkewyQ
https://youtu.be/DboGI4HPPF0
https://youtu.be/f9xb4L1VET4
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika