apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
„Embrase Moi“

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Japonijos kultūros festivalis "nowJapan - 2019"
Pjesės autorius: Kaori Ito ir Théo Touvet
„Gyvenime sutinku milijonus kūnų. Iš tų milijonų galiu geisti šimtų, bet iš tų šimtų aš myliu tik vieną.“

Jeigu į šį šokio spektaklį atvyktumėte nieko nesidomėję, suprastumėte labai nedaug. Šokėjų duetas Kaori Ito ir Théo Touvet žodžiais nepasitiki, todėl apie santykius kalba choreografija. Menininkai bando paaiškinti, kad kiekvienas žmogus į mus įdeda dalį savęs, o mūsų praeities meilės mus „paruošia“ naujoms. °˖✧Embrase Moi✧˖° šokio spektaklis — tai emocinių patirčių, meilės žodžių, tuščių pažadų interpretacija, kviečianti atmerkti akis į besikeičiančius santykius, patrauklumą, minčių ir žodžio laisvę. 踊りませんか?

Ko tikėtis? Nesikuklinančio meilės „anatomijos“ tyrinėjimo. Duetas per choreografiją prisiliečia prie žmogiškųjų tabu, asmeninių nuoskaudų ir emocinių žaizdų. Patys pamatysime ar apskritai egzistuoja riba, kuri dviems mylintiems žmonėms nebeleistų vienas kitam atsiskleisti labiau.

Kaori Ito mokytis klasikinių šokių pradėjo penkerių, vadovaujama meistro Syuntoku Takagi, ir tęsė mokslus iki šešiolikos metų. Praleidusi laiko Jungtinėje Karalystėje, Amerikoje ir Europoje jai pavyko tapi tikra šokių žvaigžde. Nuo 2006 m. ji prisijungė prie Angelino Preljocaj baleto „Ballet Preljocaj“, kuriame praleido keturis sezonus. Vėliau dirbo su Jamesu Thierrée ir Aurélien Bory, o nuo 2018 m. ji kuria choreografiją ir savo kūrybos spektakliuose.

Theo Touvet — žymus gimnastikos ir cirko artistas, kuris dar yra ir skysčių fizikos specialistas. Dalyvavęs gimnastikos klubų varžybose ir Liono konservatorijų klasikinės muzikos ir šiuolaikinio šokio turnyruose. Vėliau sekė Nacionalinė cirko meno mokykla „Enacr“, Nacionalinis cirko menų centras, kur jis specializavosi akrobatiniuose šokiuose. O dar vėliau Paryžiaus Nacionalinė dramos meno konservatorija, kur Théo Touvet tobulino savo vaidybą.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.15  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika