apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Elzės žemė

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: Jaroslava Pulinovič
Premjeros data: 2017.05.12
Trukmė: 120
Organizatorius: Valstybinis Klaipėdos dramos teatras
Režisierius: Povilas Gaidys
Vaidina: Elzė Aleksandrova – Regina Šaltenytė Vasilijus Ignatjevičius – Kęstutis Macijauskas Olga – Renata Idzelytė Viktoras – Donatas Švirėnas Izabelė – Simona Šakinytė Zinaida Michailovna – Nijolė Sabulytė/ Nijolė Narijauskaitė Taisija Petrovna – Irena Simonaitytė Marina – Sigutė Gaudušytė Daša – Toma Gailiutė
Scenografas Artūras Šimonis
Kompozitorius Martynas Bialobžeskis
Režisieriaus padėjėja Rasa Naujokienė
Autorė Jaroslava Pulinovič
Vertėjas Gintaras Grajauskas


Jaroslava Pulinovič ( g.1987 m.) jauna rusų dramaturgė, jau tapusi įvairiausių literatūrinių premijų laureate ( „Kartos balsas“, „Debiutas“, „Eurazija“, „Auksinė kaukė“ ir kt.). Ji turi savo stilių, jos pjesės parašytos tarsi vienu įkvėpimu – sąžiningai ir karštai. „Pulinovič – vitalinės jėgos dramaturgė, gyvenimo jėgos, kurią ji kaskart atranda savo personažuose. Iš esmės tai – pilnaverčio gyvenimo troškimas – juos ir paverčia herojais.“ – teigia rusų teatro kritikas Pavelas Rudnevas.
Pagal dramaturgės pjeses statomi spektakliai Anglijoje, JAV, Lenkijoje, Estijoje, Ukrainoje ir daugelyje teatrų Rusijoje. Klaipėdos dramos teatre spektaklis pagal dramaturgės pjesę statomas pirmą kartą.

„Elzės žemė“ – viena naujausių ( 2015 ) dramaturgės pjesių. Tai tikra istorija, kurią autorei papasakojo jos močiutė. Visi pjesės herojai turi savo prototipus. Tai jaudinantis pasakojimas apie žmonių gyvenimą ir santykius nedideliame Sibiro kaime. Pjesės herojė Elzė – Rusijos vokietė, patyrusi nelengvą gyvenimą karo ir pokario metais, sulaukusi 76-erių pirmą kartą įsimyli. Jos išrinktasis Vasilijus – šviesus žmogus, geografijos mokytojas, visą gyvenimą mokiniams pasakojęs apie jūras ir kalnus, bet pats taip niekada jų ir nematęs. Dabar jie turi vienas kitą ir svajoja kartu keliauti po pasaulį. Deja, viskas ne taip paprasta… Tai septyniasdešimtmečių Romeo ir Džiuljetos istorija, atrodytų, neįtikėtina, bet reali.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika