apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
KETURI METŲ LAIKAI

Nuotraukų peržiūra

0
Dalyvauja: Atlikėjai KAMERINIS ORKESTRAS „I SOLISTI AQUILANI“ (Italija) Meno vadovas Maurizio Cocciolito Solistas DANIELE ORLANDO (smuikas, Italija) Programoje Michele Mascitti – „Concerto Grosso“, op. 7, Nr. 3, Nr. 4 Antonio Vivaldi – „Keturi metų laikai“ smuikui, styginiams ir basso continuo iš dvylikos koncertų rinkinio „Harmonijos ir išradingumo varžybos“, op. 8 Bilietai : 8, 10 EUR
Kamerinis orkestras „I Solisti Aquilani“ ir smuikininkas Daniele Orlando, Italijoje pristatę naują programą „A. Vivaldi – Keturi metų laikai“ ir susilaukę teigiamo atgarsio, atvyksta į Lietuvą.

Atlikėjai baroko muzikos pagalba nori atkreipti visuomenės dėmesį į pasaulines klimato problemas, todėl neatsitiktinai programoje pasirinktas A. Vivaldi „Keturių metų laikų“ kūrinys. Anot jų, gamta keičiasi neįtikėtinai greitai ir pasaulis su kiekviena diena tampa vis gležnesnis dėl užterštumo, o kadaise A. Vivaldi sukurti ,,Keturi metų laikai“ jau tampa nebe tokie pastebimi. Koncerto idėjai atlieps ir specialiai šiai programai sukurtas trumpametražis filmukas.

Svečiai iš Italijos – „I Solisti Aquilani“ gyvuoja nuo 1968 m. ir šiandien yra vienas prestižiškiausių kamerinių orkestrų Italijoje. Orkestrą sudaro aukšto lygio muzikantai, gebantys atlikti daug dėmesio reikalaujančius virtuoziškus kūrinius. Jų repertuaras itin platus: nuo ankstyvojo baroko iki šiuolaikinės muzikos. Pagrindinis dėmesys skiriamas italų kompozitoriams, tačiau atliekami ir operiniai kūriniai. „I Solisti Aquilani“ aktyviai koncertuoja visoje šalyje, yra pagrindinis svarbių šalies kultūrinių renginių dalyvis. Orkestras taip pat yra surengęs nemažai reikšmingų gastrolių Europoje, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Amerikoje, grojo geriausiuose koncertų salėse, yra nuolat kviečiamas dalyvauti festivaliuose Italijoje ir svetur, dažnai groja su tarptautinę šlovę pelniusiais muzikais, kas jiems yra didžiulė garbė.

Smuikininkas Daniele Orlando debiutavęs 17 metų buvo įvardintas kaip vienas perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų. Kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys koncertavo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Pietų Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Graikijoje, Airijoje, Švedijoje su puikiais muzikais. Yra įrašęs nemažai kompaktinių plokštelių su garsiomis kompanijomis. Daniele Orlando nuo 2014 m. yra Akvilos kamerinio orkestro koncertmeisteris. Jis groja 1805 metais Giovan Battista Ceruti pagamintu smuiku.

Koncerto partneris – Italų kultūros institutas Vilniuje
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika