apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Testosteronas

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: Andrzejus Saramonoviczius
Komedija
Organizatorius: Domino teatras
Režisierius: Olegas Šapošnikovas
Vaidina: Andrius Bialobžeskis, Andrius Žiurauskas, Algirdas Gradauskas, Julius Žalakevičius, Gytis Ivanauskas, Mindaugas Ancevičius, Algis Ramanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Nerijus Gadliauskas, Dalius Skamarakas, Jokūbas Bareikis
Kompozitorius: Audrius Balsys
Dailininkas: Vojtekas Stefaniakas
Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius
Moterys ir vyrai sutaria vieninteliu klausimu – ir vieni, ir kiti nepasitiki moterimis.

Šiuolaikinio teatro genijumi vadinamo dramaturgo Andrzejaus Saramonovicziaus pjesė „Testosteronas“ – tai vienas prieštaringiausių kūrinių teatro scenoje, pristatomas kaip nejuokinga komedija apie juokingus vyrus. Arba juokinga komedija apie nejuokingus vyrus.

Dėmesį prikaustanti pjesė netikėtais siužeto vingiais pasakoja apie egoistišką žmogaus prigimtį, esminį poreikį būti mylimu, amžiną vyrų ir moterų kovą dėl padėties kontrolės ir skaudų suvokimą, kad padėties visgi nekontroliuoja nei vieni, nei kiti.

Prabangiame restorane kelneris rūpinasi paskutinėmis iškilmingos šventės detalėmis, laukdamas bet kurią akimirką užgriūsiančių įsilinksminusių vestuvininkų. Tačiau į restoraną įsiveržia ne klegantys šventės dalyviai, o įsiutęs jaunikio tėvas, lydimas jaunikio draugų. Džiaugsmingomis vestuvių nuotaikomis nebekvepia dar ir todėl, kad šie pykčiu nesitveriantys vestuvininkai su savimi atsitempia vargšą sumuštą vyrą, neleisdami pratarti jam nė vieno pasigailėjimo maldaujančio žodžio... Po kelių burnelių, emocijoms nuraminti, pradeda aiškėti, kad vestuvės neįvyko nuotakai pabėgus nuo altoriaus. Paliktas ir šoko ištiktas jaunikis, guodžiamas šešių artimiausių bičiulių, bando išsiaiškinti, kodėl taip atsitiko. Tačiau šios pastangos netrunka pavirsti beprotišku vyrų santykiu aiškinimųsi: karštakošiškomis muštynėmis, keliamais tostais ir rėksmingomis diskusijomis, atskleidžiančiomis daugybę paslapčių, kurias vieni nuo kitų slepia draugai, tėvai ir vaikai, sutuoktiniai ir meilužiai.

Dvi valandas trunkančio spektaklio siužetas prikausto žiūrovą pačiu netikėčiausiu metu į dėmesio centrą iškeldamas vis kitas įvykių aplinkybes, o tuo pačiu – ir vyriškas silpnybes, kuriomis pasižymi septyni spektaklio veikėjai – vyrai. Pasikartojantis leitmotyvas spektaklio metu atskleidžia, kad stiprus prigimtinis žmogaus poreikis girtis ir aukštinti savo vyriškumą veda tik prie tapimo gėdingu ir apgailėtinu.

Režisieriaus Olego Šapošnikovo pastatytas spektaklis pasižymi drąsiai ir be cenzūros nagrinėjamomis intymiausiomis temomis, atviromis scenomis ir šokiruojančiomis siužeto linijomis, tad šis pastatymas be išimčių žymimas N-18 ženklu.

„Testosteronas“ pastatytas pagal 2007 metų to paties pavadinimo lenkų dramaturgo Andrzejaus Saramonovicziaus pjesę, iš karto tapusią kultine teatro pjese daugelyje Europos šalių. Šios pjesės pagrindu tais pačiais metais sukurtas kino filmas „Testosteronas“. (N-18)
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika