apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Pandemija

Nuotraukų peržiūra

Nepriklausomybės aikštė Kaunas
2019.09.22    17:00
Premjeros data: 2018.06.15
Trukmė: 1:00
Organizatorius: Bad Rabbits
Kai visuomenė yra persisotinusi galimybėmis ir tikimybėmis, politikų pažadais ir įvairių nuosprendžių padažais, į gatves išeina nauja prezidentinė kampanija, kuri į Pasaulio prezidento postą siūlo išrinkti PANDĄ. Padarą, kuris savyje įkūnija harmoniją tarp meilės ir taikos, lygybę tarp visų rasių ir brolybę tarp kiekvieno, nepriklausomai nuo jo klasės ar padėties visuomenėje.

PANDA yra pasiūlymas ir kvietimas tautai ir visam pasauliui susivienyti ir išrinkti tokį lyderį, kuris kartu su savo meile ir stiprybe pasauliui atneštų tris esminius pokyčius, pradedant nuo Lietuvos ir baigiant Globalia pasaulio gerove. Sprendimo laisvė, atjauta kitokiam ir išsilaisvinimas iš religinių ir kitokių pančių – pokyčiai, kuriuos ne tik siūlo, bet ir žada išpildyti prezidentinė Pandos kampanija.

Visa tai – žaisminga dainų ir šou elementų persmelkta agitacija, kurios fone visuomet yra paprastas žmogus, nuolat renkantis kitų žmonių - spektaklio dalyvių mėtomas šiukšles.

Visas šou išsirutulioja į to paprasto žmogaus tylųjį šauksmą, kuris liudija, jog kad ir kaip saldžiai ir įtikinamai skambėtų politinė agitacija, ji niekuomet nepakeis situacijos, jog darbo žmogus ir toliau rinks kitų šiukšles, mokės mokesčius ir liks tokiam pačiam kasdienybės pasauly kaip buvo prieš tai ir bus dar daug metų po to. Visą vyksmą vainikuoja masinis apsijungimas ir procesija, kuri liudija, jog kai norime galime susijungti ir kalbėti už save ir savo teises, ir tam nereikia nei lyderių, nei vadų – tik begalinio tautos noro būti kartu ir kovoti už savo laisvę.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika