apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Komiksų paroda „Life is Live“

Nuotraukų peržiūra

0
Vokietijos dienos Kaune – tai gausūs ir įvairūs miesto renginiai, skirti paminėti miesto partnerystės su Vokietijos Lipės apskritimi 30 metų jubiliejų. Mes taip pat jungiamės į bendrą būrį ir kviečiame aplankyti įspūdingą parodą Maironio lietuvių literatūros muziejaus mansardoje įrengtoje parodų erdvėje. Knygų ir plakatų parodoje „LIFE IS LIVE“ pristatome išskirtinius pastarojo meto grafinius romanus, sukurtus vokiškai kalbančiose šalyse, supažindiname su piešėjais, kurių stilius turi lemiamos įtakos naujajai Baltijos šalių komiksų kultūrai.

Ilgą laiką Vokietijos komiksų menas sulaukdavo daugiau pašaipų nei susižavėjimo, tačiau po 1989 m. politinių permainų vokiški komiksai pasiekė naują sąmoningumo lygį. Šiuo metu naujas skaitytojų ir leidėjų gretas atranda pirmiausia grafiniai romanai, išsiskiriantys stilių įvairove. Vokiškai kalbančių šalių komiksams kaip niekad būdinga didelė įvairovė. Svarbų vaidmenį čia vaidina grafinio romano formatas, kurį vis dažniau atranda ir piešėjai, ir publika.
Baltijos šalių komiksai – dar visai neseniai net neegzistavę – jau stebina savo eksperimentiniu stiliumi ir tarptautinėmis sąsajomis. Parodos organizatoriai pristato piešėjus, kurių stilius turi lemiamos įtakos naujajai Baltijos šalių komiksų kultūrai. Jus tikrai nustebins ryškiaspalvės eksperimentinio stiliaus istorijos iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika