apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Striptizo ereliai(4)

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: Stephen Sinclair ir Anthony McCarten
Trukmė: 150 min.
2 daliu komedija
Organizatorius: "Domino" teatras
Režisierius: Adolfas Večerskis, Arkadiusz Jakubik
Vaidina: Dalius Skamarakas, Gytis Ivanauskas, Judita Zareckaitė, Lina Rastokaitė, Vytautas Rašimas, Sakalas Uždavinys, Eimutis Kvoščiauskas, Juozas Gaižauskas, Irmantas Bačelis, Algirdas Dainavičius, Darius Petkevičius.
Sėkmingiausias spektaklis Lietuvos istorijoje!

2008-ųjų metų spalio mėnesį "Domino“ teatras žiūrovams pristatė karštą ir intriguojantį spektaklį „Striptizo ereliai“, prie kurio dirbo tarptautinė kūrybinė grupė. Spektaklis pagal Naujosios Zelandijos dramaturgų Stepheno Sinclairio ir Anthony McCarteno pjesę „Ladies Night“ pirmą kartą buvo pastatytas 1987 metais Aucklande, Naujojoje Zelandijoje.

Jis tapo sėkmingiausiu komerciniu visų laikų spektakliu teatro istorijoje. Pjesė buvo išversta į dvylika kalbų, o 1990 ir 1994 metais spektaklis tapo populiariausia turizmo produkcija Anglijoje.

2008 metais spektaklis, kurį lietuviškoms realijoms adaptavo rašytojas Sigitas Parulskis, pradėjęs kelionę "Domino" teatre, toliau sėkmingai keliauja po Lietuvos miestus ir miestelius, vis labiau žavėdamas ir juokindamas.

1997 metais tik pradėtas rodyti anglų filmas „Striptizo ereliai“ (The full Monty) susilaukė milžiniško pasisekimo. 2006 metais filmas pateko į pasaulyje perkamiausių filmų sąrašą. Filme skambantys keli klasikiniai disko hitai, tokie kaip „You sexy thing” (Hot Chocolate), „Hot stuff” (Donna Summer), „Moving on up” (M People) ir „What a feeling” '95 Remix (Irene Cara) bei finalinėje šou scenoje skambantis „You can leave your hat on” (Tom Jones) iki šiandien abejingų nepalieka.

Kada vyrai pradeda šokti... striptizą?

Spektaklis „Striptizo ereliai“ tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus. Jie laisvą laiką leidžia su alaus buteliuku ant suoliuko, kai tuo tarpu anglams ar vokiečiams nedarbas reiškia artimiausioje aludėje paskutinį Londono „Arsenalo“ rungtynių žiūrėjimą per televizorių užsigeriant atšaldytu Gineso alumi. Tačiau ilgai šis dykinėjimas netrunka, vienam iš vyrų šauna puiki mintis, kaip užsidirbti daug pinigų. Šou prasideda – šeši vyrukai nusprendžia išbandyti save ir tapti striptizo šokėjais... Kaip tai pavyks niekada to nedariusiems, bet pasiryžusiems išmokti aktoriams, pamatysime tik spektaklio metu!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį  |  Komentarų skaičius: 4
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  |  Skaityti komentarus


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.28  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika