apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Leonardo & Friends

Nuotraukų peržiūra

0
Parnu miesto menininkų grupės paroda kupina visko, ką geriausio turi estų menas – šventiško žaismingumo, ryškiaspalvės psichodelikos ir pedantiško akylumo detalėms. Nutrūktgalviški performansistai, kruopštūs piešėjai, virtualybės tyrinėtojai, pop siurealizmo adeptai – jiems tinka viskas, kadangi tai – nuolatinio transo menas. Klasikinio meno parafrazės jų mene dera su ironiškomis provokacijomis, konceptuali fotografija – su vaikiškomis piešimo manijomis, fiktyvūs pasauliai draugauja su buities vaizdais. Neatsitiktinai parodai pasirinktas Leonardo ir jo draugų pavadinimas.

Parodos kuratorius Alaras Raudoja skelbia, kad jo alter ego – LEONARDO – gilinasi į mistinius kodus, sprendžia mįsles ir paverčia jas paprastais kasdienybės vaizdais. Hyper-ego ieškojimai nuveda Leonardo į ANGELŲ pasaulį.

Panašios į žmones sparnuotos būtybės – galbūt nėra tinkamiausias angelų vaizdavimo būdas, tačiau, negebėdami jų matyti, mes pasirenkame būtent tokią – mums suprantamą – formą.

Angelai, su kuriais mus sieja artimas ryšys, kitame egzistavimo lygmenyje iš tikro esame mes patys. Šioje parodoje angelai – tai Leonardo DRAUGAI, menininkai Haide Rannakivi, Pusa, Marko Toomast, Jan Leo Grau ir Alar Raudoja, kviečiantys žiūrovus pažinti savo pasaulį.

Parodos kuratorius Alar Raudoja
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.09.29  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika