apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Matt Simons

Nuotraukų peržiūra

Menų fabrikas / Loftas Vilnius
2019.12.05    20:00
BILIETAI PREKYBOJE NUO ŠIO TREČIADIENIO, BALANDŽIO 10 D. 11 VAL.

Kaip tai ironiškai beskambėtų, Matt Simons – dainų autorius ir atlikėjas, gimęs Kalifornijoje, savo, kaip muzikanto sėkmę surado Europoje. Pirmieji du albumai „Pieces“ ir Catch & Release” jam subūrė milijonus gerbėjų, o su trečiuoju – „After the Landslide“ jis toliau nori didinti gerbėjų ratą ir aplankyti tas šalis, kuriose dar nėra koncertavęs.
Mes labai džiaugiamės, kad gruodžio 5 d. turėsime galimybę jį išvysti menų fabrike “Loftas”.

Matt Simons – vienas iš tų atvejų, kai nežinodamas kaip skleisti savo dainas, vakare jas tiesiog sudedi į internetą, o ryte atsikeli jau būdamas žymus. Ir ne savo šalyje, o kitame žemyne. Taip atsitiko ir jam, kai niekam iki to negirdėtą atlikėją pirmieji pastebėjo ne gimtosios Kalifornijos gyventojai, o olandai. Būtent Olandijoje susiformavo jo pirmosios gerbėjų bazės, čia jis grojo pirmuosius koncertus, dalyvavo televizijos šou, teisėjavo olandiškame X – faktoriuje.

Muzika yra jo kraujyje. Matto seneliai buvo operos dainininkai, jis mokėsi džiazą ir klasikinę muziką, groja pianinu, gitara, klarnetu, saksofonu. Tuo metu, kai jo bendraamžiai klausydavosi rokenrolo, jis klausydavosi džiazo. „Man labiausiai patinka tokios dainos, kurių tekstai gali atrodyti depresyvūs, tačiau geriau įsiklausius supranti, kad juose slypi kažkokia tiesa, kuri tave priverčia pasijusti geriau“.

Trečiasis albumas – tai jo didžiausias, ambicingiausias ir labiausiai asmeninis projektas. Jis paliečia svarbiausius gyvenimo klausimus – meilę, netektį, sielvartą ir vidinę jėgą, kuri padeda visa tai ištverti. „Jei mano ištarti žodžiai padeda kažkam nors minutei pamiršti sunkumus ir pasijausti geriau, tai aš savo tikslą pasiekiau. Šis albumas – apie jausmus, kurie ateina po svarbių permainų gyvenime“, sako Matt Simons.

Ištikimiausi gerbėjai pirmieji galės įsigyti bilietus nuo šio trečiadienio, užsukę į oficialią atlikėjo svetainę. Tai pat bus galimybė įsigyti fanų paketą, kuris suteiks galimybę prieš koncertą pasimatyti su atlikėju, nusifotografuoti, pabendrauti. Tokių paketų iš viso bus tik 20 vnt.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.10  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika