apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Monika Liu | albumo „Lünatik'' pristatymas

Nuotraukų peržiūra

Tamsta Vilnius
2019.10.24    20:00
Ekspresija ir žaismingumu žaižaruojanti dainininkė Monika Liu turi gerų naujienų – spalio 24 dieną pristatys ilgai kurtą albumą „Lünatik“. „Kiekviena nauja daina yra gimusi iš meilės istorijos“, – sako atlikėja ir priduria, kad šiuo albumu atskleis dar vieną, visai ne muzikinį talentą.

Be galo artistiška atlikėja scenoje gali pavirsti bet kuo – penktojo dešimtmečio mados ikona, įžūlia maištininke arba naujausias madas diktuojančia dainininke, gali repuoti užsitempusi bluzono gobtuvą arba džiazuoti, pasipuošusi blizgančia suknele.

Monika Liu – Journey To The Moon: https://youtu.be/RgBfFDVBISo

Būtent tas chameleoniškas būdas ir nuostabus balsas, kurį atlikėja lavino Berklio koledže Bostone ir Londone, visad traukia žiūrovus. Ką šįkart Monika iškrės scenoje? Bus pašėlusi ar melancholiška? Šįsyk menininkė linksta į romantiką – viskas bus apie meilę, o viena daina skiriama visoms sudaužytoms širdims.

Kaip įžangą naujajam albumui Monika Liu dar pavasarį pristatė ekstravagantišką dainą „Komm Zu Mir“. Nors vasara buvo labai įtempta, Monika tapo teisėja muzikinėje laidoje „Lietuvos balsas“, naujo albumo reikalų į šalį ji neatidėjo ir jau spalio 24 dieną kviečia į pristatymo koncertą klube „Tamsta“.

Monika Liu – Komm Zu Mir: https://youtu.be/ZElyOvps7zs

„Lünatik“ muziką įkvėpė Londonas ir Niujorkas. Visos naujos dainos buvo sukurtos tenai. Be to, kai kuriuos kūrinius aš pati ir prodiusavau, tai žymi naują, kaip nepriklausomos kūrėjos, etapą mano gyvenime“, – džiaugiasi Monika Liu. Kitas dainas sukurti padėjo karjerą pradedantys ir jau pripažinti Londono muzikinės scenos prodiuseriai.

Naujo albumo kūrinius vienija art pop ir indie pop muzikos stiliai, be to, muzika glaudžiai siejasi su vizualais. O šiame albume jie ypatingi – iliustracijas sukūrė pati Monika, taip atskleisdama dar vieną savo talentą. Kažkada ji buvo prasitarusi, kad namai pilni piešinių, tačiau iki šiol niekur jų viešai neeksponavo.

Monika Liu – I Got You: https://youtu.be/w5xUTCjCZmQ

„Šis albumas žymi svarbų etapą. Labai džiaugiuosi, kad gerbėjus pasieks ne tik mano dainos, bet ir piešiniai. Be to, labai svarbūs ir vaizdo klipai. Šiame albume jie bus net keturi. Labai tikiuosi, kad tai visumoje panardins klausytojus į labai įdomią ir nebanalią meilės istoriją“, – tikisi dainininkė Monika Liu, kurios naujo albumo pristatymas klube „Tamsta“ įvyks jau spalio 24 dieną, ketvirtadienį.

Bilietus į pasirodymą galima įsigyti „Bilietai.lt“ bilietų pardavimo kasose arba internetu.

Įsigijus sėdimą bilietą būtina staliuko | vietų rezervacija telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30, pavėlavus vietos parenkamos atsitiktine tvarka.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.10  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika