apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Mirtis Venecijoje

Nuotraukų peržiūra

0
Parodoje pristatau savo pastarųjų metų kūrybą. Patį pavadinimą pasiskolinau iš Tomo Mano apysakos „Mirtis Venecijoje“. Tai kūrinys, kuriame atskleidžiama menininko kapituliacija prieš dionisiškos prigimties grožį, paliekant racionalumą, gyvenimo nustaytą tvarką ir minties švarą užnugaryje.
Tokios estetikos šaknimis laikau gamtą, kuri yra chaotiška, vitališka, žiauri ir kartu veriančiai įstabi bei jaudinanti. Tai atliepia pačią moters prigimtį ir yra pirmapradžio žmogaus-kūrėjo paveikslas. Iracionalus, gaivališkas estetinis pasitenkinimas nustelbia etines normas. Man tai aktuali tema, kaip save atpažįstantčiai esant estete, tiek ir šiandienos kontekste, kuomet šiuolaikybė yra stipriai estetizuota dabartis, jos racionalus veidas, įgautas pavidalas tėra kaukė ir dažnai patirti „kaip“ yra svarbesnis už patį patyrimą.
Mano kūrybai svarbus kūnas ir su juo susiję pojūčiai, kaip tekstūra, kvapas, spalva. Naudodama kosmetines kaukes, kurios yra tarsi mano kūno fosilijos arba virdama smalą ir su ja tapydama, didelę reikšmę skiriu pačiam kūrybos procesui bei pačios medžiagos teikiamoms prasmėms. Motyvų pasirinkimas, kaip gėlės, drugelių fragmentai, saulėlydis ir pan. man yra skilusio jausmo simboliai, kuomet grožis, pasigėrėjimas juo, persimaino su manipuliacijos ir veidmainystės jausmais, kažko blogo nuojauta. Kontempliuodama gražius vaizdus dažnai prisimenu „Mat grožis tėra šiurpo pradžia, kurią dar ištverti įstengiam ...“(R.M.Rilkė)
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.11  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika