apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Atominio bunkerio ekspozicija(243)

Nuotraukų peržiūra

Atominis bunkeris Kaunas
2014.02.07 - 2020.01.22   
Bunkerį Vilijampolės mikrorajone įkūręs Kauno verslininkas Julius Urbaitis teigia, kad šiame muziejuje lankytojai galės pamatyti labai retus unikalius eksponatus - Pirmojo pasaulinio karo, tarpukario, Antrojo pasaulinio karo, Šaltojo karo ir dabartinių laikų. Čia galima pamatyti civilinės saugos technikos vystymosi ekspoziciją.

„Pagrindinė muziejaus idėja - civilių apsaugos istorija. Nėra jokių ginklų, o sukaupta apsisaugojimo technika. Eksponatus surinkome pačiais įvairiausiais būdais - iš privačių kolekcijų, dovanų. Visiems esu labai dėkingas, nes analogo šiam bunkeriui bent jau aš tikrai nežinau", - teigė muziejaus įkūrėjas J. Urbaitis.

„Kaunas yra studentų ir muziejų miestas. Labai džiaugiuosi, kad tokioje vietoje įsikūrė dar vienas muziejus su unikalia idėja", - teigė muziejaus įkūrėjus pasveikinęs Kauno miesto vicemeras Vytautas Vasilenko.

Bunkerio lankytojus pasitiks didžiausia dujokaukių ir uždaro ciklo kvėpavimo aparatų kolekcija Baltijos šalyse. Čia pat - Lietuvos, Rusijos, Vokietijos kariuomenių bei kitų pasaulio šalių dujokaukės.

Atominio bunkerio įkūrėjai džiaugiasi, kad surinkta įspūdinga kolekcija: generatoriai, medicinos instrumentai, radijo imtuvai, siųstuvai, pelengatoriai, telefonai, komutatoriai bei slapti įrašinėjimo prietaisai, kurie buvo naudojami GRU, KGB, SPECNAZ ir kitų įslaptintų tarnybų, naudojusių grifą „slaptai".
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį  |  Komentarų skaičius: 243
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  |  Skaityti komentarus


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.11  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika