apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
DAIVOS LINAUSKAITĖS-KUPSTIENĖS tapybos paroda LIETAUS SUBTITRAI

Nuotraukų peržiūra

0
Daiva Linauskaitė-Kupstienė (g. 1970 m.) yra baigusi Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklą, šeštus metus lanko tapytojo Antano Obcarsko studiją, aktyviai dalyvauja pleneruose bei grupinėse parodose, taip pat pati kuruoja parodas bei plenerus Lietuvoje ir užsienyje.
Dailės pasaulis menininkę žavėjo jau vaikystėje, tuomet, kaip ji pamena, labiausiai mėgo mėlyną ir oranžinę spalvas. Vėliau, besimokant mokykloje, dailės mokytojas pastebėjo D. Linauskaitės gabumus ir paskatino juos lavinti specialiuose dailės užsiėmimuose, o pirmoji paroda buvo surengta, kai menininkė buvo dar tik ketvirtoje klasėje.
Personalinė paroda „Lietaus subtitrai“– intymus tapybinis dailininkės pokalbis su žiūrovu apie rudenį, lietų, saulę, medžius, žemę bei ilgesingus horizontus. „Įkvėpimą ir kūrybinius sumanymus dažniausiai randu gamtoje, – teigia D. Linauskaitė-Kupstienė, - ypač kai atsiveria toliai ir didelės erdvės. Tuomet užvaldo emocinė laisvė, kūrybinis skrydis, rutina lieka kažkur už kasdienybės durų...“
Šioje parodoje dominuoja abstrakcijos, nors dailininkė nesislepia už jų, yra sukūrusi nemažai paveikslų, kuriuose vyrauja figūratyvas, realistinis vaizdavimas. Beje, iš parodos darbų matyti D. Linauskaitės-Kupstienės vidinė ištikimybė vaikystei – ir čia nemažai oranžinės, mėlynos spalvų, kurias praturtindama gamtos paletės subtiliais atspalviais, nutekėjimais, ji sukuria suabstraktintus, gamtoje pamatomus/išvystamus vaizdus bei reginius, panardinančius į meditatyvines būsenas, rimtį bei susikaupimą. „Man svarbu, kad žiūrovas mano paveiksluose rastų kažką šviesaus, gero, bent jau nusiraminimą, – teigia dailininkė, sąmoningai nekurianti „sunkių“ darbų, – būtų smagu jeigu paveikslas taptų tarsi nedideliu langu į gamtą, kurioje bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru būna gera.“
Pernai rudenį D. Linauskaitė-Kupstienė dalyvavo plenere Indijoje, šių metų gegužės mėn. – tarptautiniame dailės simpoziume Italijoje, vasarą stovykloje vaikams Rokiškyje dėstė dailės užsiėmimus ir visai neseniai sugrįžo iš tarptautinio rudens plenero, surengto Kačerginėje.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.11  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika