apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Sankt Peterburgo baleto žvaigždės - Majai Pliseckajai atminti

Nuotraukų peržiūra

0
Sankt Peterburgo teatrų žvaigždės pristato Majai Pliseckajai skirtą baleto vakarą.

1 dalis.
Ž. Bize–R. Ščedrino baletas „Karmen - siuita“.
Choreografija – Alberto Alonso
2 dalis.
Marijos ir Michailovo teatrų solistų Gala koncertas.

Dar gyva būdama Maja Pliseckaja tapo legenda. Geniali balerina, mylinti laisvę, turinti aiškią pilietinę poziciją, ryški ir žavinga – ji ir šiandien gyva milijonų viso pasaulio gerbėjų širdyse.

Kartais laimingai sutampa aplinkybės, kai viename taške susitinka talentingiausi. Seną širdyje išpuoselėtą Majos Pliseckajos svajonę palaikė ir kompozitorius Rodionas Ščedrinas, baletmeisteris Alberto Alonso ir dirigentas Genadijus Roždestvenskis. 1967 metais gimė vienas labiausiai įkvepiančių XX amžiaus baletų – „Karmen-siuita“. Tąkart virš vaidinimo susikaupė tokie debesys, kad vos nepražudė talentingo darbo. Padėjo bekompromisis Majos Plieckajos užsispyrimas ir ... laikas, kurisviską sudėliojo į savo vietas.

Šiandien ryškiausios Sankt Peterburgo teatrų baleto žvaigždės savo spektakliu pagerbia didžiosios balerinos atminimą.

Žymiausi Sankt Peterburgo Marijos ir Michailovo teatrų šokėjai sukūrė baleto vakarą paminėti garsiausią XX amžiaus baleriną, į programą įtraukdami vienaveiksmį spektaklį „Karmen-siuita“ bei geriausius pasirodymus iš Majos Pliseckajos repertuaro. M. Pliseckaja buvo nepakartojama visuose savo vaidmenyse – nuo Odetos-Odilijos „Gulbių ežere“ ir Kitri „Don Kichote“ iki Eginos „Spartake“. Bet svarbiausiu baletu jos gyvenime tapo „Karmen-siuita“. Žiūrovų sąmonėje atlikėja taip susigyveno su vaidmeniu, kad po M. Pliseckajos šokti „Karmen - siuitą“ mažai kas ryžosi. Ir tik 2005 metais Maskvos Didžiajame teatre, minint Majos Pliseckajos 80-metį, vyriausiasis baletmeisteris Aleksejus Ratmanskis su jos palaiminimu sugrąžino į pagrindinę Rusijos teatro sceną Marijos Aleksandrovos atliekamą „Karmen - siuitą“. Vėliau savo versijas pateikė Svetlana Zacharova ir Uljana Lopatkina. 2010 metais „Karmen-siuita“ buvo pastatyta ir Marijos teatre.

Šiandien šiaurinės sostinės Michailovo teatro scenoje spindi solistė Oksana Bondareva. Jos partneris yra Marijos teatro premjeras, nusipelnęs Rusijos artistas Igoris Kolbas. Savo prisilietimu prie Majos Pliseckajos palikimo žymūs artistai nusprendė neapsiriboti triumfu sostinėje. Mums su jumis neapsakomai pasisekė, kad vienu metu galime prisiminti legendinę Pliseckają ir mėgautis šiuolaikinio baleto meistrų kuriamu menu.

Maja Pliseckaja ne kartą sakė: „Karmen gyvens, kol aš gyva“. Dabar likimas duotų jai dingstį pasakyti kitaip: „Aš mirsiu. Karmen pasiliks“.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2 val. (viena pertrauka)
Amžiaus cenzas: N-10

Organizatorius – SIA ARKADA LTD
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika