apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai”. Poetai ateina

Nuotraukų peržiūra

0
Dalyvauja: Antanas Kalanavičius, Alvydas Valenta, Alma Karosaitė, Henrikas Čigriejus, Jurgis Kunčinas, Rita Dambrauskaitė, Valdas Gedgaudas, Algirdas Verba, Vidas Marcinkevičius, Vaidotas Spudas, Salys Šemerys, Tomas Arūnas Rudokas, Robertas Danys – puikūs poetai, kurių eiles Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ įvilko į muzikos rūbą ir pristatys naujo albumo koncertuose POETAI ATEINA.
Naujo muzikinio albumo pristatymo koncertai!
Tikras Poetas – ne šio pasaulio paukštis, visada šiek tiek svetimas, sunkiai paaiškinamas ir suprantamas daugumai, tačiau jo eiliuotas klyksmas dažnai atrakina mūsų viduje slapčiausias duris, pramuša šarvus, pažadina tai, kas žmoguje gražiausia. Tai klyksmas to, kuris nuolat atsimuša į baltą popieriaus lapą, susižalodamas ar užsimušdamas pats. Tačiau ant to lapo lieka smūgio žymė - eilėraštis. Matyt, dėl to eilės mus kartais taip sujaudina. Jos turi savo kainą. Šio albumo, o sykiu ir koncerto herojus - Poetas, lietuvių poetai, jų eilės tapusios dainomis.

Ko gero, tiksliausiai ir aiškiausiai Poeto jauseną šiame pasaulyje apibūdina Antanas Kalanavičius. Nors savo laišką jis parašė 1967 metais, jis tiktų ir šiems laikams: „Gyvenu taip, kad atrodo, jog aš pats sau ir kitiems – priešas. Žmonės, kurie mane supa, – nesupranta to darbo, kurį aš dirbu. Nesupranta, kad čia valios dalykas. Jiems tai tik blevyzgos, ir reikia turėti jėgos, jėgos tik priešintis ir priešintis visokioms nuomonėms. Žmonės, tarp kurių gyvenu, – nesupranta netgi literatūrinės lietuvių kalbos. Be abejo, tai visokie fermų vedėjai, kolūkių pirmininkai ir kiti. Bet pikčiausia, kad kiekvienas rodo savo „intelektą“. Ir jų neįtikinsi, kad rašytojo, poeto, išvis menininko kompleksas susikuria dar vaikystėje, kad visos profesijos skiriasi nuo šito, nes jos – įgyjamas dalykas. Štai tau monai.“

Monai tai ar ne, tačiau Poetai, jų kūryba, daugeliui taip ir liks neįmenama mįslė. Mįslė, kurios galbūt ir nereikėtų stengtis įminti, verčiau gėrėtis tuo, ką sugeba jie, bet nesugebame daugelis mūsų – kurti Poeziją. Šio muzikinio albumo herojai – lietuvių poetai, jų eilės, tapusios dainomis. Man pačiam kelia nuostabą šio albumo atsiradimas… Matyt, tokie yra pačių Poetų monai.”
Rolandas Kazlas
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika