apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Town at Edge of Garden at Edge of Town Evita Vasiljeva & Daniel Walwin

Nuotraukų peržiūra

0
Town at Edge of Garden at Edge of Town (liet. Miestelis sodo pakrašty, pakrašty miestelio) – tai dviejų menininkų, Evitos Vasiljevos (LV/NL) ir Danielio Walwino (GB/NL) dueto paroda POST galerijos erdvėje Kaune. Nors menininkų kūriniai pasižymi skirtinga menine raiška, o jų kūryba kartu pristatoma pirmą kartą (o Lietuvoje – pirmą kartą apskritai), parodoje šių menininkų kūriniai intuityviai susilieja į vientisą pasakojimą, steigdami alegorišką santykį tarp gamtos ir architektūros, atminties ir lūkesčio motyvų.

Evita Vasiljeva kuria skulptūras, kurios savo kompozicijomis ir medžiagiškumu yra tuo pačiu metu brutalios ir trapios. Menininkė nevengia didelių mastelių ir joms sukurti dažnai pasitelkia medžiagas, būdingas modernistinei architektūrai – tokias kaip cementas ar metalo sijos, naudojamos statybos pramonėje. Nepaisant to, šie kūriniai alsuoja lengvumu ir yra pabrėžtinai laikiški – po parodos menininkės kurtos instaliacijos yra išmontuojamos ir joms tarsi leidžiama suirti. Tokiu būdu išryškėja pasikartojančio fizinio darbo aspektas, o pačios skulptūros tampa nesibaigiančios menininkės praktikos dalimi – jos niekada nėra nei iki galo užbaigtos, nei galutinai suirusios ir taip balansuoja tarp vienas kitą keičiančio lūkesčio ir atminimo.

Įvairialypėje Daniel Walwin kūryboje persipina video ir instaliacijos motyvai, parodinėje erdvėje kuriant savotišką peizažą, kuris veikia kaip palaikanti struktūra galimam pasakojimui. Jo kūryboje architektūros užuominos atsiskleidžia kaip gaivališkos ir nepavaldžios žmogaus valiai, gamtos motyvai tarsi išsižada bet ko, kas telpa žodyje „natūralu“, o fragmentiškas kameros žvilgsnis išvengia linijinio pasakojimo. Tokiu būdu kuriama dinamiška, tačiau beveik monumentali erdvė, tarsi sustingusi, tačiau tuo pat metu kupina melancholijos ir vilties.

Town at Edge of Garden at Edge of Town – tai koliažas, kuriame nuolatinis pasikartojimas leidžia skleistis vis naujoms reikšmės užuomazgoms, o nutylėjimas tampa iškalbingesnis, nei tai, kas ištariama balsu.
Maloniai kviečiame į parodos atidarymą šeštadienį, 19 val. po kurio POST galerijos erdvėje vyks vakarėlis. Jo metu gyvai savo autorinę elektroninę muziką gros ADAS LIVE, o muziką šokiams parinks Ziggy Q.
Ši paroda yra organizuojama projektų erdvės P////AKT ir Audriaus Pociaus, bendradarbiaujant su POST galerija

Grafinis dizainas: Gaile Pranckunaite
Produkcija: Armands Briģis, Aistis Kavaliauskas, Rokas Valiauga
Kalbos redakcija: Monika Kalinauskaitė
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, „Ammodo“, „Amsterdams Fonds voor de Kunst“, „Mondriaan Fonds“
Parodos organizatoriai už paramą parodos produkcijai dėkoja UAB „Stikloporas“
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika