apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Moterų dialogas

Nuotraukų peržiūra

0
Muzikinis duetas „Social Call“ atspindi dviejų moterų pokalbį, kurio metu viena kitai atsivėrusios jos leidžiasi į gilias emocines ir žmogiškąsias aktualijas. Muzikinių pokalbių temos aprėpia pasaulines problemas, žmonių santykius, dvasiškumą ir vidinę laisvę. Visa tai atliekama dueto scenoje pasitelkiant vokalinius, aktorinius gebėjimus džiazo muzikinės programos kontekste.

„Social Call“ dueto programą sudaro žinomi džiazo bei populiariosios muzikos kūriniai aranžuoti būtent dviems balsams. Toks skambesys suteikia grupei unikalumo, netikėto sąskambio ir originalumo pojūtį. Merginos nebijo ieškoti naujų muzikinių derinių, bei būti savitomis.

♦ ♦ ♦

Rūta Švipaitė (vokalas)
Lietuvos džiazo dainininkė, kompozitorė, aranžuotoja, pedagogė išsiskirianti švelniu, lyriniu ir skambiu tembru, gebėjimu muzika įtaigiai ištransliuoti emocijas, pasižyminti ryškia aktorine išraiška. Šiuo metu dainininkė gerai žinoma kaip populiarios merginų swingo grupės “The Ditties” narė, bendradarbiauja su įvairiais muzikiniais projektais.


Aika (vokalas)
Aika, dar kitaip žinoma kaip Jekaterina Fiodorova, yra autorinių dainų kūrėja, turinti savo savitą stilių. Yra asmeninė vokalo mokytoja. Dainininkė scenoje pasižymi stipria energija ir artistiškumu, yra charizmatiška ir bendraujanti su savo publika. Šiuo metu atlikėja aktyviai koncertuoja ir yra žinoma „aika“ slapyvardžiu.

Vytis Smolskas (fortepijonas)
Tai vienas tokių muzikantų, kurie leidžiasi į garsų jūrą kaip į fantastišką nuotykių virtinę, kurioje nevalia praleisti nei vienos progos. Jis sako „taip“ džiazo standartų vakaro formatui, priima kvietimus dalyvauti (bežanrės) alternatyviosios muzikos projektuose, imasi solo rečitalio iššūkio, išbando tango, disco ir electro stilius. Jis yra tikras vietinis chameleonas, žmogus-klaviatūra, gebantis išgauti bet kokio turinio muzikinę frazę pagal pareikalavimą, bet visada – su labai savitu, ryškiu charakteriu. Grupės, kviečiančios jį groti drauge, žino – jis yra tas, su kuriuo solistams teks sąžiningai pasidalinti saviraiškos erdvę ir publikos dėmesį.

Eugenijus Kanevičius (kontrabosas)
Vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Per 20 metų džiazo scenoje Eugenijus Kanevičius yra grojęs bemaž su visais Lietuvos džiazo kūrėjais, muzikuoja ir su kitų šalių džiazmenais. Bosistas taip pat groja solo kontrabosu, bosine gitara, tūba. Kuria šlovinimo giesmes ir aktyviai dalyvauja bažnytinėse tarnystėse.

Renginio organizatorius: Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Informaciniai partneriai: Miesto naujienos, RS2, Šiaulių televizija, Šiaulių naujienos, ACM ekranai.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika